Krzysztof Skiba jest wokalistom zespołu „Big Cyc”. Kiedyś formacja była w Polsce niezwykle popularna. Teraz ich popularność zmalała, jednak takie hity jak: "Wielka miłość do babci klozetowej", "Ballada o smutnym skinie", czy "Kapitan Żbik" pamięta chyba każdy.

Kim jest żona Krzysztofa Skiby?

Krzysztof Skiba od lat jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jednak niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, woli aby było one owiane tajemnicą. Bardzo rzadko opowiada o swojej rodzinie. Jeśli jednak mu się to zdarzy, wypowiada się w samych superlatywach.

Krzysztof Skiba i jego żona Renata poznali się jeszcze w czasach studenckich i połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Wokalista studiował kulturoznawstwo.

Krzysztof Skiba. Źródło: gwiazdy.wp.pl
Krzysztof Skiba. Źródło: gwiazdy.wp.pl
Krzysztof Skiba. Źródło: gwiazdy.wp.pl

Choć wiele osób wciąż pamięta kontrowersyjne zachowania Skiby i głośne skandale z jego udziałem, trzeba przyznać, że miłość go uspokoiła. Wokalista zespołu „Big Cyc” jest szalenie zakochany w swojej żonie, Renacie.

Teraz to właśnie rodzina jest dla niego najważniejsza. Wspólnie z żoną Skiba wychowuje synów.

Wielka tajemnica wyszła na jaw

Krzysztof Skiba jednak jeszcze nigdy nie pokazał swojej żony. To właśnie kobieta nie ma ochoty pokazywać się publicznie i chce się trzymać z dala od show-biznesu.

Krzysztof zdradził jedynie, że Renata Skiba pracuje jako wykładowca na uniwersytecie. Kobieta wykłada łacinę i grekę.

Krzysztof Skiba. Źródło: dorzeczy.pl
Krzysztof Skiba. Źródło: dorzeczy.pl
Krzysztof Skiba. Źródło: dorzeczy.pl

Myślicie, że kiedyś zobaczymy wielką miłość Skiby? W końcu jego ukochana wywróciła życie znanego wokalisty do góry nogami.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ