Skąd pochodzą największe i najbardziej popularne gwiazdy Polski? Przedstawiamy zestawienie znanych osobistości świata show – biznesu, a także miejsce ich pochodzenia. Najwięksi fani mogą się mocno zdziwić!

Gdzie urodziły się te gwiazdy?

Robert Lewandowski – jeden z najlepszych i „najdroższych” piłkarzy na świecie. Dzięki swoim wspaniałym umiejętnościom zyskał szacunek i uznanie kibiców piłki nożnej na całym świecie, a porównywany jest do najlepszych w owej dyscyplinie.

Piłkarz niemieckiego klubu Bayern Monachium, a zarazem kapitan polskiej reprezentacji piłki nożnej urodził się w stolicy Polski – Warszawie.

Zenek Martyniuk, określany mianem króla disco polo, którego hity zna niemalże każdy – zarówno młodsi, jak i starsi oraz który na scenie z zespołem Akcent występuje już trzydzieści lat pochodzi z miejscowości Gredele. Jest to mała wieś położona w województwie podlaskim.

Jedna z najbardziej popularnych modelek – Natalia Siwiec, która swego czasu zyskała tytuł Miss Euro 2012 i od tamtej pory stała się niezwykle rozpoznawalna w Polsce, ale i nie tylko pochodzi z… Wałbrzycha! Niewiele osób o tym wiedziało!

Piotr Żyła – należący do grona najlepszych i najpopularniejszych skoczków polskiej reprezentacji, który w swojej karierze odniósł niewyobrażalnie duży sukces, lecz ostatnio swoją popularność i rozgłos zawdzięcza byłej żonie, nie mieszka w Zakopanem, jak wszystkim mogłoby się wydawać. Piotr Żyła pochodzi z Cieszyna.

Wokalistka niesamowicie znanego i uznanego przez Polaków zespołu disco polo „Piękni i Młodzi”, Magdalena Narożna urodziła się zatem w Pniewie – wsi w województwie mazowieckim.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU