Halina Frąckowiak zadebiutowała w 1963 roku na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Konkurowała tam m.in. z Czesławem Niemenem i Zdzisławą Sośnicką. Po udziale w tym wydarzeniu udało jej się współpracować z wieloma znanymi zespołami. Wokalistka ma na koncie ponad 20 płyt i kaset, a także wiele koncertów na całym świecie. Jej piosenki do dziś wywołują mnóstwo emocji wśród słuchaczy.

Wokalistka od zawsze przyciągała wzrok swoją urodą
Wokalistka od zawsze przyciągała wzrok swoją urodą

Gwiazda po latach nadal zachwyca

Piękne rysy Frąckowiak utwierdzają w przekonaniu, że uroda wcale nie przemija. Gwiazda nie potrzebuje kilku warstw makijażu, by wyglądać olśniewająco, co zauważają wielbiciele nawet po wielu latach od przeminięcia jej młodości. Od początku kariery kojarzy się ona z ciemnymi włosami, pięknymi oczami, szczupłą sylwetką i prześliczną twarzą. Mimo wieku 73 lat, piosenkarka nadal zachwyca.

Wokalistka nie została jednak żywą legendą polskiej sceny muzycznej tylko ze względu na urodę - jeszcze bardziej godny uwagi jest zdecydowanie jej głos i talent wokalny. Wśród naszych rodaków trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszał chociaż jednego hitu w jej wykonaniu - "Papierowy księżyc" czy "Anna już tu nie mieszka" podbijały i wciąż podbijają serca słuchaczy.

Halina Frąckowiak pomimo wieku prezentuje się świetnie
Halina Frąckowiak pomimo wieku prezentuje się świetnie

Pomimo faktu, iż jej kariera nieco przycichła a sama gwiazda coraz rzadziej pojawia się na publicznych wydarzeniach, to Halinie Frąckowiak należą się wyrazy ogromnego uznania za to, jak na dziesiątki lat potrafiła oczarować polską publikę.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek z mężem właśnie podzielili się ze światem radosną nowiną. W mediach społecznościowych małżeństwa posypały się szczere gratulacje

Może cię zainteresować: Meghan Markle pomaga kobietom znaleźć pracę. Wśród nich pojawiła się Polka

Pisaliśmy również o: Bardzo odważna fotografia córki Hanny Lis. Internauci są mocno zaskoczeni, nie spodziewali się takiego zachowania u 19 – latki