W uwielbianym przez widzów programie TTV ostatnio po raz kolejny doszło do tragicznego incydentu. Jakiś czas temu media obiegła smutna wiadomość o tym, że Edzia utraciła swoje nienarodzone dziecko. Teraz z kolei dramatyczny wypadek spotkał Izę.

Gwiazda programu nie kryje przerażenia

Ostatnio na oficjalnym profilu stacji TTV na Facebooku pojawiło się nagranie przedstawiające wypadek Izy i jej rodziny. Wideo mrozi krew w żyłach. Widoczna jest na nim Iza na miejscu pasażera, jej mąż Patryk za kierownicą, oraz córeczka Eliza na tylnym siedzeniu.

Pierwsza kwestia na nagraniu wypowiedziana jest przez Patryka: "Elizka, tylko żebyś się nie przeraziła, jak zobaczysz samochód". Później nadchodzi ujęcie lawety, na której widzimy rozbitego mercedesa, którym wcześniej jechała Iza. Całość wygląda tragicznie. Z wideo można dowiedzieć się, że to nie pierwszy taki incydent uczestniczki: "To już jest drugie auto, nawet się podśmiechiwałam, że do trzech razy sztuka, ale lepiej nie krakać i odpukać".

Auto po wypadku wyglądało tragicznie
Auto po wypadku wyglądało tragicznie

Szczególny smutek widzów wywołało zaniepokojenie Izy o swoją córkę.

"Bo tak naprawdę człowiek potrafi mieć przeróżne myśli w głowie, że Eliza może zostać sama, bez mamy" - powiedziała rozemocjonowana Królowa.

W jej głosie słychać było przerażenie i troskę; na szczęście gwiazda wyglądała na całą i zdrową. Widzowie mają nadzieję, że to ostatni taki wypadek z jej udziałem.

Zobacz także: Kasia Tusk postanowiła wyremontować swoje urocze mieszkanie. Jeden szczegół wyjątkowo zwrócił uwagę internautów. Co to takiego

Może cię zainteresować: Rosół wzbogacony o ten jeden składnik nabierze całkiem innego smaku. Przepis na fenomenalny rosół od Ewy Wachowicz

Pisaliśmy również o: Syn Jarosława Jakimowicza nie wie, jak rozmawiać z ojcem. Sprawę skomentowała była żona aktora