Monika Jaruzelska, córka wybitnego generała Wojciecha Jaruzelskiego niedawno zwróciła się z bardzo dramatycznym apelem do internautów. Po sporym zainteresowaniu ludzi okazało się, że… pomoc była zbędna! O co chodzi? Co takiego się wydarzyło?

Monika Jaruzelska jest córką zasłużonego dla Polskie generała Wojciecha Jaruzelskiego. Kobieta pracuje jako publicystka, działaczka społeczna, a także stylistka i projektantka mody.

Córka generała jest bardzo aktywna w sieci i ma wielu fanów. Ostatnio zwróciła się do nich z ważnym apelem – zaginął jej ukochany kot!

- We wsi Natać Mała zginął mój ukochany Rudolf. Szukam od wczoraj (17 września 2020 roku) i jestem zrozpaczona, bo nigdy się nie oddalał. Błagam, pomóżcie i udostępniajcie. Nagroda za pomoc w odnalezieniu 1000 złotych! - napisała Monika Jaruzelska na Facebooku.

Pomoc okazała się zbędna!

Po dużym zainteresowaniu ze strony internautów wkrótce okazało się, że pomoc była jednak niepotrzebna! Kot imieniem Rudolf w końcu się znalazł – przebywał w pobliskiej stodole!

Kobieta podziękowała zatem za okazaną przez fanów pomoc.

- Chodziłam po lesie i nawoływałam, wypytywałam sąsiadów, wyobrażałam sobie śmiertelne starcie Rudolfa z lisem. Noc nieprzespana… A Rudolf byl zamknięty w pobliskiej stodole. Z całego serca dziękuję Wam za słowa otuchy, wsparcie i dobre rady. Teraz trzeba odespać stres – poinformowała wyraźnie zadowolona Monika Jaruzelska.

Jak widać, wszystko się dobrze skończyło!

We wsi Natać Mała zginął mój ukochany Rudolf. Szukam od wczoraj (17.09.2020) i jestem zrozpaczona, bo nigdy się nie...

Posted by Monika Jaruzelska on Friday, September 18, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LEGENDARNY MUZYK WYSZEDŁ ZWYCIĘSKO Z ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. WŁODZIMIERZ KORCZ ZDRADZIŁ, JAK SIĘ CZUJE I JAK MOCNO PRZEŻYŁ SAMĄ CHOROBĘ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU