Małgorzata Ostrowska – Królikowska ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała urocze zdjęcie swojego wnuczka, Józia. Internauci są wręcz zachwyceni i oczarowani małym dzieckiem – nie mogą się na niego napatrzeć!

Małgorzata Ostrowska – Królikowska jest jedną z najbardziej uwielbianych polskich aktorek zarówno telewizyjnych, jak i filmowych oraz teatralnych.

Rodzina Królikowskich – ze względu na fakt, że zarówno ona, jej mąż, a także syn Antoni wybrali jako ścieżkę zawodową aktorstwo uznawani byli za wspaniałą rodzinę, w której wartości przekazuje się z pokolenia na pokolenie.

Śmierć Pawła Królikowskiego w lutym 2020 roku wstrząsnęła niemalże całą Polską – zarówno najbliżsi rodziny, jak i ich fani czy osoby współpracujące mocno przeżyły tę tragedię.

Małgorzata Ostrowska – Królikowska jednak nadal jest aktywna w mediach społecznościowych i wyraźnie daje się zauważyć, że wraz z upływem czasu czuje się lepiej. Pomogły jej w tym dzieci!

- Dzieci we wszystko mnie włączały, żebym nie siedziała i nie popadła w apatię. Antek sprawił, że ruszyło moje konto na Instagramie. - mówiła kobieta.

Ostatnio zamieszczone zdjęcie jednak pobija wszystkie inne na głowę!

To zdjęcie robi prawdziwy szał w sieci!

Małgorzata Ostrowska – Królikowska zamieściła na Instagramie bardzo uroczą fotografię przedstawiającą jej wnuczka Józia, który właśnie skończył roczek! Fani są wręcz onieśmieleni, gdyż maluch jest wręcz przesłodki!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LEGENDARNY MUZYK WYSZEDŁ ZWYCIĘSKO Z ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. WŁODZIMIERZ KORCZ ZDRADZIŁ, JAK SIĘ CZUJE I JAK MOCNO PRZEŻYŁ SAMĄ CHOROBĘ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU