Małgorzata Socha ostatnio opublikowała bardzo zaskakujące fotografie, na którym dumnie prezentuje swoją sylwetkę. Internauci są bardzo zaskoczeni – pozytywnie! Zgodnie zgadzają się w przekonaniu, że gwiazda wygląda fenomenalnie.

Jak wiadomo, Małgorzata Socha należy do grona najbardziej popularnych i lubianych przez widzów aktorek polskich. Kobieta zyskała ogromne uznanie i rozpoznawalność dzięki udziałowi przede wszystkim w filmach oraz kultowych serialach polskich.

Przykładowe produkcje kinowe, w których występuje Małgorzata Socha to „Och, Karol 2”, „Śniadanie do łóżka”, „Wkręceni 2” czy „Jak poślubić milionera?”.

Seriale, w których można zobaczyć Małgorzatę Sochę to między innymi „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej” czy „BrzudUla”.

Małgorzata Socha występowała także w licznych kampaniach reklamowych – ostatnią jest udział w reklamach salonu meblowego „Agata meble”, a humorystyczne reklamy telewizyjne od razu przypadły do gustu widzom.

Małgorzata Socha pokazuje fanom sylwetkę

Fani Małgorzaty Sochy wiedzą nie od dziś, że kobieta od jakiegoś czasu bardzo dba o swoje zdrowie oraz sylwetkę – często na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieszcza fotografie ukazujące, że regularnie ćwiczy oraz odżywia się zdrowo.

Sylwetka kobiety jej się odwdzięcza! Pod ostatnim zamieszczonym zdjęciem pojawiła się wręcz burza komentarzy!

Socha dodała zdjęcie w sukni ślubnej – fotografia była zrobiona podczas kręcenia scen do serialu. Internauci nie mogą zaś napatrzeć się na jej figurę!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LEGENDARNY MUZYK WYSZEDŁ ZWYCIĘSKO Z ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. WŁODZIMIERZ KORCZ ZDRADZIŁ, JAK SIĘ CZUJE I JAK MOCNO PRZEŻYŁ SAMĄ CHOROBĘ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU