Najnowsze informacje o Edycie Górniak! Paparazzi przyłapali kobietę ostatnio w samym centrum Warszawy – Edyta Górniak przebywała w pewnym lokalu całą noc. Z kim kobieta imprezowała? Koniecznie zobacz!

Jak powszechnie wiadomo, Edyta Górniak należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków celebrytów polskiego show – biznesu. Kobieta jest uznaną piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów oraz osobowością telewizyjną, którą fani mogą raz po raz oglądać na ekranach telewizorów w różnych programach.

Edyta Górniak największą popularność zyskała w latach 90. poprzedniego stulecia oraz na początku lat 2000, kiedy to wydała kilka płyt i wiele utworów oraz otrzymała za swoją twórczość sporo nagród i wyróżnień.

Kobieta swoją popularność zawdzięcza także wielu kampaniom reklamowym, w których wzięła udział, a także programom rozrywkowym – w nich zaś była albo jurorką, albo sama zmagała się z innymi uczestnikami.

Edyta Górniak jest także bardzo znana z licznych związków, które były w jej życiu. Najdłużej zaś kobieta była w związku z Dariuszem Krupą – zawarli oni związek małżeński, który trwał od 2005 roku do 2010 roku.

Edyta Górniak imprezowała przez całą noc!

Ostatnio paparazzi przyłapali Edytę Górniak na wielogodzinnej zabawie, którą spędziła w gronie koleżanek w całodobowej restauracji Mateusza Gesslera. Kobieta wraz ze znajomymi opuściła lokal dopiero o godzinie 6 rano! Fani są zaskoczeni zachowaniem 47 – latki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LEGENDARNY MUZYK WYSZEDŁ ZWYCIĘSKO Z ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. WŁODZIMIERZ KORCZ ZDRADZIŁ, JAK SIĘ CZUJE I JAK MOCNO PRZEŻYŁ SAMĄ CHOROBĘ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU