Grażyna Szapołowska, która należy do grona najbardziej cenionych i uwielbianych przez Polaków aktorek właśnie świętuje urodziny! Które? Oraz czego życzą jej fani? Koniecznie sprawdź!

Jak powszechnie wiadomo, Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej popularnych i szanowanych aktorek polskiego kina.

Kobieta od wielu lat występuje nie tylko na ekranach telewizorów w popularnych serialach polskich czy w dużych produkcjach filmowych, ale przede wszystkim jej aktorskie umiejętności widzowie mogą podziwiać na deskach teatru, z którym kobieta związana jest już bardzo długo!

Kobieta najbardziej znana jest dzięki wcieleniu się w rolę Telimeny w filmie „Pan Tadeusz”, ekranizacji powieści Adama Mickiewicza, którą każdy zna. Za tę rolę Grażyna Szapołowska otrzymała nagrodę Orła.

Jeśli chodzi o nowsze filmy, kobieta zagrała między innymi w „1920. Bitwa Warszawska”, „Pokaż kotku, co masz w środku” czy „Karol. Człowiek, który został papieżem”.

Za swoje wybitne osiągnięcia aktorskie Grażyna Szapołowska otrzymała – w pełni zasłużone – siedemnaście ważnych nagród i wyróżnień!

Kobieta urodziła się 19 września 1953 roku, zatem dziś świętuje swoje 67. urodziny! Czego życzą jej fani?

Grażyna Szapołowska świętuje 67 urodziny

Kobieta zasłynęła na polskiej scenie dzięki niesamowitej charyzmie, poczuciu humoru i pozytywnej energii, którą od lat zaraża innych.

Fani życzą kobiecie tego, aby zawsze pozostała taka uśmiechnięta i radosna, jaka jest teraz.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: AFERA W JEDNEJ Z POLSKICH SZKÓŁ, NAUCZYCIELKA WYPIŁA KAWĘ Z TRUCIZNĄ, MAŁO BRAKOWAŁO, A DOSZŁOBY DO NAJGORSZEGO. TŁUMACZENIE UCZNIÓW JEST ZDUMIEWAJĄCE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: LEKARZE PROPONOWALI, BY RODZICE ZOSTAWILI DZIECKO W SZPITALU. WIDZIELI TAKI PRZYPADEK PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU. JAK ŻYJE CHŁOPIEC-PANDA