Jeden z najbardziej popularnych aktorów polskich, grający w „Barwach szczęścia” ostatnio zamieścił na swoich mediach społecznościowych bardzo poruszający wpis poświęcony bliskiej osobie. Mężczyzna jest pogrążony w smutku i żałobie, a fani masowo przesyłają wyrazy współczucia i wsparcia.

Konrad Skolimowski, jeden z najbardziej popularnych i uwielbianych aktorów polskich młodego pokolenia jest znany głównie z roli w kultowym serialu „Barwy szczęścia”. 24 – letni mężczyzna jest także muzykiem wykonującym muzykę disco polo.

Wczoraj zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych bardzo poruszający wpis…

Konrad Skolimowski pożegnał się z dziadkiem

Konrad Skolimowski wczoraj podzielił się z fanami tym, co spotkało jego rodzinę – odszedł ich ukochany dziadek. Skolimowski mówi, że próbował go reanimować, lecz niestety nie udało się.

— Zmarł […] na moich rękach, 30 minut go reanimowałem. Najlepszy dziadek świata, to dzięki niemu wszedłem do świata muzyki disco polo. Dziadek był muzykiem i grał na saksofonie. […] Był dla mnie bardzo bliski, bardzo go kocham, cieszę się, że poznał swojego prawnuczka i uwielbiał się z nim bawić. Mojego syna nazwałem Jan na jego cześć. Wczoraj zmarła cząstka mnie… — napisał pogrążony w smutku Konrad Skolimowski na portalu społecznościowym.

Fani mężczyzny od razu zaczęli pisać mu wyrazy wsparcia.

— Bardzo współczuję Konrad. Znam niestety ból po śmierci Dziadka. Trzymaj się. Wysyłam dobrą energię… — napisał jeden z internautów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: AFERA W JEDNEJ Z POLSKICH SZKÓŁ, NAUCZYCIELKA WYPIŁA KAWĘ Z TRUCIZNĄ, MAŁO BRAKOWAŁO, A DOSZŁOBY DO NAJGORSZEGO. TŁUMACZENIE UCZNIÓW JEST ZDUMIEWAJĄCE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: LEKARZE PROPONOWALI, BY RODZICE ZOSTAWILI DZIECKO W SZPITALU. WIDZIELI TAKI PRZYPADEK PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU. JAK ŻYJE CHŁOPIEC-PANDA