Najnowsze informacje o programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami”. Odpadła para, która była ulubiona dla tysięcy Polaków. Niemalże nikt się tego nie spodziewał… Koniecznie zobacz, kto opuścił program!

Jak powszechnie wiadomo, „Taniec z Gwiazdami” należy do najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków programów rozrywkowych, w którym na parkiecie swoje umiejętności taneczne prezentują gwiazdy kina, muzyki i inne.

Przez wiele lat emisji programu skład jurorski oraz prowadzący zmieniali się jak w kalejdoskopie, jednak na chwilę obecną jurorskie fotele należą do: Andrzeja Grabowskiego, Iwony Pavlović oraz Michała Malitowskiego.

W aktualnej edycji, podczas ostatniego odcinka „bitwę” między sobą toczyli zaś Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz Ania Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak,, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

Zupełnie nikt nie spodziewał się, jak potoczy się cały odcinek, lecz na koniec odpadła para, która była jedną z ulubionych. Kto to był?

Odpadła jedna z najbardziej lubianych par!

Podczas ostatecznego wyboru i zsumowania zebranych głosów od jurorów, a także od widzów przed telewizorami z programu odpadła para, której kompletnie nikt się nie spodziewał…

Była to celebrytka Nicole Bogdanowicz, która tańczyła w parze z Kamilem Kuroczko. Niemal wszyscy byli ogromnie zdziwieni!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRAKTYCZNIE NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, CO PRZEŻYWA BOHATER „CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA”! PRAWDA O JARUSIU WYSZŁA NA JAW, TO WSTRZĄSAJĄCE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK ZNÓW ZASKOCZYŁA SWOICH FANÓW. WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI HENRYCZKA, WIADOMO, CO SIĘ Z NIM STANIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: GDAŃSK: WYKOLEIŁ SIĘ TRAMWAJ NA STOGACH. WYKONAWCA TRWAJĄCEGO TAM REMONTU I DRMG NIE ZGADZAJĄ SIĘ CO DO PRZYCZYN ZDARZENIA