Jak podaje portal "Good Times", właściciele porzucili swojego psa i zostawili z tym, czego nie potrzebowli w nowym domu. Wśród tych rzeczy znalazł się koc, którego psiak nie odstępował na krok. Jakby samo porzucenie psa nie było wystarczającym bestialstwem, jego dawni właściciele nie zapewnili zwierzakowi ani jedzenia, ani wody.

Porzucony pies

Piesek miał nadzieję, że jego właściciele wrócą więc czekał na swoim kocyku, nie szukając ani schronienia, ani pożywienia. Nie zdawał sobie sprawy z tego, że został porzucony i nikt z domowników po niego nie wróci.

Marina Tarashevska, współzałożycielka Dallas DogRRR, idąc jedną z bocznych uliczek, zauważyła psa zwiniętego na kocu, wokół którego znajdowały się wyrzucone przedmioty gospodarstwa domowego. Pies trząsł się z zimna, bo temperatura osiągała ujemne wartości.

Od sąsiadów Marina dowiedziała się, że pies został porzucony. Piesek był wyraźnie przestraszony i nieufny wobec obcych. Nie chciał też opuścić koca. Camilla - jak nazwała psa Marina - trzymała się swojego jedynego dobytku, koca który przypominał jej o domu, który miała.

goodtimes.com

Zdobyć zaufanie psa

Choć za każdym razem, kiedy Marina zbliżała się do psa, ten uciekał i wracał na koc, kiedy tylko Marina się oddaliła. Kobieta nie zamierzała się poddać i zostawić psa. Wpadła wtedy na pomysł, żeby przyciągnąć psa powoli za pomocą koca do swojego samochodu.

Wreszcie udało jej się złapać Camillę i umieścić ją bezpiecznie w klatce. Początkowo Camilla obawiała się środowiska. Unikała też kontaktu wzrokowego, co było oznaką nieufności wobec ludzi. Wkrótce jednak nawiązała kontakt z tamtejszymi ludźmi, którzy traktowali ją z miłością, na którą zawsze zasługiwała.

goodtimes.com

Jak oceniacie postawę właścicieli psa?

To też może cię zainteresować: Nagranie złodziei, które bawi miliony ludzi w Internecie! Nie byli w stanie dokonać napadu z absurdalnego powodu, kompletna amatorszczyzna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jane Seymour wciąż jest zjawiskowo piękna. Kobieta Bonda w ogóle nie posuwa się w latach. Jak jej się to udaje

O tym się mówi: Kolejna ogromna akcja Biedronki zdobyła uznanie Polaków. Co trzeba zrobić, aby otrzymać wyjątkowy produkt