Marcin Hakiel otwarcie mówi o tym, że śledzi aktywność swojej żony w mediach społecznościowych. Zauważył on także zdjęcie dodane przez aktorkę kilka dni temu - gwiazda "M jak Miłość" pozuje na nim z Marcinem Mroczkiem, swoim serialowym mężem. Tancerz nie wytrzymał i skomentował poczynania ukochanej.

Hakiel i Cichopek od lat są szczęśliwą parą

Małżeństwo poznało się w 2005 roku na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Od tamtego czasu Kasia i Marcin są nierozłączni. Jak przyznała sama aktorka, w ich związku nie zawsze było kolorowo, jednak za każdym razem udawało im się wspólnie przezwyciężyć trudne chwile. Widoczne jest, że para jest w sobie bardzo zakochana. Stąd żartobliwy komentarz Hakiela pod najnowszym zdjęciem Kasi, na którym wtula się ona w serialowego męża.

Cichopek z serialowym mężem (Instagram)
Cichopek z serialowym mężem (Instagram)

"Apeluję o zachowanie dystansu" - skomentował fotkę zazdrosny małżonek.

Jego ironiczny komentarz zebrał mnóstwo pozytywnych reakcji, a także odpowiedź od samej żony, która postanowiła uspokoić go uśmiechniętą oraz całującą buźką.

Pojawiło się również sporo uwag dotyczących samego Mroczka - fani pisali, że ładnie wygląda u boku Cichopek i że jako serialowi Zduńscy są przez nich uwielbiani. Nie wolno jednak zapomnieć, kto jest prawdziwym ukochanym aktorki.

Aktorka bardzo ciężko pracuje

Na Cichopek ciąży ostatnio dużo obowiązków powierzonych jej przez władze TVP - została ona nową prezenterką programu "Pytanie na Śniadanie", który prowadzi w duecie z Maciejem Kurzajewskim.

Szczęśliwa rodzina przeżywa wspólne chwile (Instagram)
Szczęśliwa rodzina przeżywa wspólne chwile (Instagram)

Na szczęście ogromnym wsparciem w życiu zawodowym jest dla niej mąż. Aktorka często publikuje w sieci wspólne zdjęcia ze szczęśliwą rodziną.

Zobacz także: Szczęśliwy finał historii bezdomnej staruszki. O co chodzi

Jak informował portal Życie: Aktualny raport w sprawie koronawirusa. Gdzie jest najwięcej nowych przypadków

Pisaliśmy również o: Stare zdjęcie Doroty Choteckiej zrobiło furorę w sieci. Fani byli zachwyceni stylizacją aktorki