Kayah ostatnio pojawiła się w samym centrum Warszawy, gdzie miło spędzała popołudnie ze swoim partnerem. Paparazzi uchwycili jednak coś, czego nikt się nie spodziewał. Fani nie wiedzieli, że Kayah ma taki nawyk! Byli mocno zdziwieni.

Jak powszechnie wiadomo, Kayah, a właściwie Katarzyna Magda Rooijens jest polską wokalistką, producentką muzyczną oraz autorką tekstów. Kobieta należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Utwory Kayah znane są niemalże każdemu – zarówno młodszym, jak i starszym słuchaczom. Piosenki tworzone przez kobietę są chwytliwe, przez co raz po raz można je usłyszeć w stacjach radiowych.

Ogromny talent muzyczny oraz dojrzałość artystyczna zaprowadziły ją na sam szczyt – kobieta osiągnęła ogromny sukces zawodowy, co zostało zwieńczone wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Ponadto, kobieta od wielu lat aktywnie angażuje się w wiele akcji charytatywnych na rzecz pomocy osobom będącym w potrzebie, ratowania środowiska oraz zwierząt, co także mocno wpłynęło na ukształtowanie wizerunku kobiety i sympatię, jaką zostaje obdarowana przez fanów.

Ostatnio paparazzi przyłapali kobietę na pobycie w centrum Warszawy ze swoim partnerem. Fani nie wiedzieli, że Kayah ma pewien nawyk…

Przyłapana przez paparazzi

Kayah spędziła ostatnio popołudnie w jednej z warszawskich knajpek czekając na swojego partnera i… paląc papierosa! Fani byli mocno zdziwieni, że artystka robi to w miejscu publicznym!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE INFORMACJE WPROST Z RODZINY DOWBORÓW. ŻONA MACIEJA DOWBORA ZMAGAŁA SIĘ Z BARDZO CIĘŻKIM OKRESEM W ŻYCIU, NIEWIELE OSÓB O TYM WIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM