Opublikowana ostatnio niezwykle odważna fotografia przedstawiająca Dorotę Rabczewską oraz inne gwiazdy polskiego show – biznesu robi prawdziwą furorę w sieci! Internauci są bardzo pozytywnie zaskoczeni! Wręcz nie mogą napatrzeć się na fotografię!

Jak powszechnie wiadomo, Dorota Rabczewska o pseudonimie artystycznym Doda należy do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat.

Doda ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków, o czym sama nie raz przekonała się poprzez tzw. hejt płynący w jej stronę. Negatywna opinia o Dodzie jednak nie brała się znikąd – kobieta od początku kariery lubiła zwracać na siebie uwagę, co nie do końca wszystkim się podobało.

Teraz, po wielu latach kobieta zmieniła się w niezwykle dojrzałą i pewną siebie artystkę, która swoimi poczynaniami udowadnia, że zmieniła się nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie.

Kobieta kilka lat temu postanowiła zostać producentką filmową – wraz z mężem nakręcili wielki hit kinowy „Pitbul. Ostatni pies”, który spotkał się z dużym zainteresowaniem. Teraz zaś trwają prace nad kolejną dużą produkcją!

Ta fotografia robi prawdziwy szał w sieci!

Niebawem pojawi się premiera kolejnego hitu Dody „Dziewczyny z Dubaju”, w której udział, poza samą Rabczewską, biorą inne gwiazdy polskie: Olga Kalicka, Paulina Gałązka oraz Katarzyna Sawczuk.

Ostatnio wszystkie kobiety wybrały się na wspólne imprezowanie, a fotografie z tego dnia robią w sieci szał!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE INFORMACJE WPROST Z RODZINY DOWBORÓW. ŻONA MACIEJA DOWBORA ZMAGAŁA SIĘ Z BARDZO CIĘŻKIM OKRESEM W ŻYCIU, NIEWIELE OSÓB O TYM WIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM