Przedstawiamy ranking najbardziej dochodowych biznesów gwiazd polskich. Czyja działalność gospodarcza przynosi największe zyski? Koniecznie sprawdź!

Jak powszechnie wiadomo gwiazdy polskiego show – biznesu spełniają się i rozwijają swoje zainteresowania oraz pasje na wielu płaszczyznach.

Wielu osobom w Polsce takie osoby znane są tylko z jednej działalności – na przykład aktorstwa, kariery muzycznej, modelingu czy innych działalności związanych z show – biznesem.

Niewiele osób wie, że gwiazdy posiadają także swoje działalności gospodarcze, które prosperują naprawdę nieźle! Poznaj najbardziej dochodowe biznesy gwiazd w Polsce!

Działalności gospodarcze polskich gwiazd!

Jako pierwszy w owym zestawieniu plasuje się Marek Kondrat, który dla swojej działalności poświęcił aktorstwo – nie całkiem, lecz w dużej części. Mężczyzna ma swoją winiarnię i zyskał miano specjalisty i znawcy win.

Drugą osobą z polskiego show – biznesu, która także odniosła duży sukces w innej branży jest dziennikarz Kuba Wojewódzki. Jakiś czas temu mężczyzna pochwalił się, że w kilku miastach polskich otworzył sieć restauracji "Niewinni Czarodzieje 2.0”, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem pośród Polaków.

Kolejną osobowością – tym razem z polskiej sceny muzycznej – jest wokalista popularnego zespołu Behemoth, Adam Darski znany także jako Nergal. Mężczyzna otworzył zakład barberski, czyli wykonujący usługi fryzjerskie dla mężczyzn – salon codziennie obsługuje dziesiątki osób.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE INFORMACJE WPROST Z RODZINY DOWBORÓW. ŻONA MACIEJA DOWBORA ZMAGAŁA SIĘ Z BARDZO CIĘŻKIM OKRESEM W ŻYCIU, NIEWIELE OSÓB O TYM WIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM