Aktorka znana z "Rodzinki.pl" jest z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych obecnie osób w polskim showbiznesie. Angażuje się w ogromną ilość projektów, co przekłada się na gigantyczne zarobki. Gwiazda zdradziła, w jaki sposób wykorzystuje zarobione pieniądze.

Młoda dziewczyna ma smykałkę do biznesu

Chociaż Wieniawa ma dopiero 21 lat, to już od dłuższego czasu żyje na własną rękę. Pierwsze własne mieszkanie kupiła w wieku 18 lat! Jakiś czas temu weszła także w posiadanie ponad stumetrowego apartamentu. Młoda aktorka na tym nie poprzestaje - ostatnio postanowiła dołączyć do swojej "kolekcji" kolejną nieruchomość. Nabyła ona piętrowe mieszkanie na najwyższym piętrze jednego z najnowocześniejszych budynków w stolicy.

W rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" zdradziła, że od najmłodszych lat potrafiła dobrze zarządzać swoimi funduszami: "Gdy miałam 14 lat, pierwsze zarobione pieniądze oddałam mamie i poprosiłam, by je odłożyła na jakieś konto, na tak zwany dobry start". Trzeba przyznać, że jest to postawa bardzo dojrzała, a dodatkowo mogąca przynieść w przyszłości duże korzyści.

Dziewczyna angażuje się w projekty, które przynoszą jej ogromne zyski (Instagram)
Dziewczyna angażuje się w projekty, które przynoszą jej ogromne zyski (Instagram)

21-latka w wywiadzie podzieliła się swoimi refleksjami dotyczącymi wydawania zarobionych w licznych projektach pieniędzy.

"Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat. To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować..." - zdradziła.

W niepogubieniu się w natłoku obowiązków pomagają jej inni - nad wystrojem nowego mieszkania czuwa profesjonalny projektant, a przy dekorowaniu tarasu pomaga jej sam Marcin Tyszka.

Zobacz także: Nietypowe zachowanie w "The Voice of Poland". Fani są oburzeni

Może cię zainteresować: Chórzyści zakażeni koronawirusem. Czy Filharmonia Krakowska zostanie zamknięta

Jak informował portal Życie: Ważny apel Trzaskowskiego. O co chodzi