Nowy związek w świecie show-biznesu robi wielką furorę od momentu ukazania się światu. Joanna Opozda i Antek Królikowski dumnie pokazują się razem na kolejnych ściankach. Internauci mają mieszane uczucia co do tej pary… O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, kilka miesięcy temu Antek Królikowski zaczął coraz częściej pojawiać się w towarzystwie Joanny Opozdy. Na początku jedynie spekulowano o nowej, dopiero tworzącej się relacji. Teraz zaś prawda wyszła na jaw – aktorzy są w związku.

Od tego momentu w sieci internauci wręcz zasypują ich przeróżnymi komentarzami. Często prześmiewczo komentują związki Antka Królikowskiego twierdząc, że jest on tylko marionetką pozwalającą kolejnym dziewczynom się wybić w świecie show – biznesu.

Tym bardziej, że podczas związku z Julią Wieniawą sprawił, że kariera młodej aktorki nabrała dynamicznego tempa i teraz jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskich – internauci sugerują, że jest to zasługa tylko i wyłącznie Antka Królikowskiego.

Antek Królikowski i Joanna Opozda na kolejnych ściankach

Joanna Opozda i Antek Królikowski ochoczo pokazują swój związek i pojawiają się na kolejnych ściankach razem. Internauci jednak nie mają co do nich zbyt dobrego zdania. Przeważająca ilość komentarzy to te negujące.

- Strasznie medialna para, aż za bardzo… - napisał jeden z internautów.

- Nie trawie ich. Ale życzę im wszystkiego dobrego. Mniej lansowania sie na tych ściankach. Wtedy będzie ok. - dodał następny.

- Następna się wybije na jego plecach...biedny Antek… - napisała kolejna internautka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM