Ta niezwykle poruszająca historia miłości zwierzęcia do człowieka wręcz wyciska z oczu łzy. Każdy koniecznie musi ją poznać i zobaczyć to wzruszające nagranie, które w internecie robi prawdziwy szał. Piękna historia!

Jak powszechnie wiadomo, w internecie raz po raz można zobaczyć fotografie bądź nagranie nietypowych zachowań zwierząt, które są mocno przywiązane do ich właścicieli. Często takie uwiecznione chwile są niezwykle wzruszające i mogą doprowadzić do łez.

Często zdarza się także zupełnie na odwrót – zachowanie zwierząt może być całkiem nieprzewidywalne i wywoływać falę śmiechu i zdziwienia. Czasem wydaje się nam, że zwierzęta posiadają jakieś ukryte talenty czy supermoce, bądź są zaskakująco inteligentne, gdyż zdarza się, że potrafią robić to, co człowiek.

W tym przypadku jednak historia nie rozbawia, lecz porusza i wyciska łzy z oczu.

Pokazuje, jak wielka może być miłość zwierzęcia do człowieka i że nic nie jest w stanie jej złamać.

Poruszająca historia miłości psa do człowieka

Sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Matka Theresy Morini zamieszkującej Nowy Jork zmarła w wieku 86 lat. Przez ostatnie pięć lat swojego życia mocno związana była z psem o imieniu Deta.

Po śmierci kobiety jej córka przygarnęła kundelka i regularnie z nim odwiedzała grób swojej matki oraz jego byłej właścicielki.

Za każdym razem jednak pies zachowywał się tak, że widok był bardzo wzruszający. Kładł się przy grobie swojej pani i nie chciał od niego odejść.

- To doprowadza mnie do łez - mówiła mocno wzruszona Theresa Morini.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM