Najnowsze informacje o Beacie Tyszkiewicz, byłej jurorce popularnego show „Taniec z gwiazdami”. Iwona Pavlović powiedziała o Beacie Tyszkiewicz coś, czego zupełnie nikt się nie spodziewał. Co takiego powiedziała?

Jak powszechnie wiadomo, Beata Tyszkiewicz należy do grona najbardziej popularnych i uznanych oraz szanowanych polskich artystek ostatnich dekad.

Kobieta zasłynęła nie tylko niesamowitym talentem i umiejętnościami aktorskimi, jakie przejawia, lecz także posiadaną w sobie klasą i elegancją. Beata Tyszkiewicz od lat uważana jest za wzór do naśladowania zarówno przez starszych, jak i młodszych.

Niedawno kobieta odeszła ze świata mediów, aby odpocząć. Jak się okazuje, Beata Tyszkiewicz wcale nie zamierza powracać do mediów. Zdecydowała, że woli pozostać w cieniu i odpocząć od blasku fleszy.

- Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. (...) – mówi córka Beaty Tyszkiewicz w jednym z udzielonych wywiadów.

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat była jurorką w programie „Taniec z Gwiazdami”. Ostatnio Iwona Pavlović powiedziała o niej coś, czego nikt się nie spodziewał…

Szczere wyznanie Iwony Pavlović o Beacie Tyszkiewicz

Jak wynika z wypowiedzi Iwony Pavlović, zarówno ona, jak i cała reszta grona jurorskiego programu bardzo żałuje, że Beata Tyszkiewicz nie pełni już owej funkcji z nimi. Pavlović próbowała namówić Beatę Tyszkiewicz do powrotu, lecz bezskutecznie.

Aktorka nie zamierza ponownie zasiąść ani w „Tańcu z Gwiazdami”, ani w innym show.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: TANIEC Z GWIAZDAMI”: MIMO PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYSTĘP NA ŻYWO. ZATAŃCZY W NIETYPOWY SPOSÓB, TEGO JESZCZE NIE BYŁO

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ROLNIK SZUKA ŻONY: SPEKTAKULARNA PRZEMIANA JEDNEJ Z BYŁYCH UCZESTNICZEK, NIE SPOSÓB JĄ ROZPOZNAĆ. KOBIETA ZDRADZA SEKRET SWOJEGO WYGLĄDU