Krzysztof Jackowski ostatnio zebrał się na niesamowicie szczere wyznanie o swojej żonie. Powiedział coś, czego kompletnie nikt się nie spodziewał. Co takiego?

Krzysztof Jackowski – jasnowidz – w ostatnich latach stał się jedną z najbardziej zagadkowych i popularnych osobistości. Jego przepowiednie zaskakująco często znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, dlatego coraz częściej zatrudnia się go np. w akcjach poszukiwawczych.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o dużej różnicy wieku między Jackowskim, a jego żoną – mężczyzna jest od niej starszy o 19 lat.

Zazwyczaj w przypadku, kiedy mężczyzna ma sporo młodszą partnerkę, odczuwa satysfakcję i radość, jednak w tym przypadku było zupełnie inaczej… O co chodzi?

Krzysztof Jackowski szczerze o swojej żonie

Jak się okazuje, Krzysztof Jackowski na początku znajomości ze swoją obecną żoną wstydził się z nią wychodzić. Sądził, że ludzie – ze względu na ową różnicę wieku – będą myśleć, że jest jej ojcem, a nie partnerem!

- Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem 'nie'. Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę - że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: 'Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu'- mówi Krzysztof Jackowski.

Internauci mocno zdziwili się, że tak powiedział!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ROLNIK SZUKA ŻONY: SPEKTAKULARNA PRZEMIANA JEDNEJ Z BYŁYCH UCZESTNICZEK, NIE SPOSÓB JĄ ROZPOZNAĆ. KOBIETA ZDRADZA SEKRET SWOJEGO WYGLĄDU