Całkiem nowe informacje wprost od rodziny królewskiej! Czy w związku Harry’ego i Meghan Markle pojawił się kryzys? Internauci nie mają co do tego żadnych podejrzeń, są pewni, że ich związek wisi na włosku!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Ostatnio temat Harry’ego i Maghan powrócił jak bumerang. O co chodzi?

Czy związek Meghan Markle i Harry’ego przechodzi kryzys?

Jak donoszą media, po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych para miała wyjątkowo często się kłócić. Powodem miał być fakt, że Harry, ze względu na królewskie pochodzenie, nie chciał podjąć się żadnej pracy.

Meghan wyraźnie było to nie w smak. Ponadto, para nie radzi sobie tak dobrze finansowo, jak się tego spodziewali. Czyżby szykował się rozwód?

- Meghan i Harry wcale nie są tak bogaci, jak się ludziom wydaje. Na zakup domu wzięli ogromny kredyt, a potem jeszcze zapłacili gigantyczny podatek od nieruchomości. Harry tęskni za dawnym życiem w Anglii. Jest wyraźnie zagubiony i nie ma nawet na kogo liczyć. Sądzi, że ulegając żonie, sam sobie wykopał grób – donoszą media zza oceanu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ŻONA SŁAWOMIRA, KAJRA W ODWAŻNEJ KREACJI. TA FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, A INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI, WRĘCZ NIE MOGĄ ODERWAĆ OD NIEJ WZROKU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ