Jak donosi "Pikio", internauci przydybali w sieci nagranie z Ryśkiem Szczeną, które w 2016 roku opublikowane zostało na jednym z kanałów platformy YouTube. Użytkownicy po obejrzeniu filmu w niewybredny sposób pokazali swoją dezaprobatę, a nawet obrzydzenie tym, co zobaczyli.

Na jakiś czas zniknął widzom "z radarów", jednak rozpoznawalność go dopadła

Nie wszyscy w Polsce są zagorzałymi fanami muzyki disco-polo, które nieodłącznie kojarzyć się może z życiem w wiejskim zaciszu. Wiele tak zwanych "zabaw na dechach" w sezonie letnim, jakie odbywają się w mniejszych miejscowościach, okraszonych jest energiczną muzyką disco-polo, do której po "kilku głębszych" zatańczy chyba każdy. Taką właśnie scenę z Ryśkiem Szczeną w roli głównej (tyle, że nie na dechach, a w klubie), opublikowano na YouTube w 2016 roku. Taneczna promocja zespołu disco-polo trochę Ryśkowi nie wyszła.

Internauci po obejrzeniu popisów Ryśka z wielkim zniesmaczeniem obrzucili go niewymownym hejtem.

Masakra!!! Takiego buraka lansować na YT !!! Totalny głupek wioskowy i na dodatek damski bokser! Patologiczny obibok i leser gnębiący swoją matkę!

Dnoooo....Nie promujcie babskiego boksera Ryśka, nieroba żyjącego na koszt Państwa.

co za patologia z niego tylko szkoda jego matki ze ma.takiego debila i nieroba co za palant margines 😂😂😂😂

Niestety komentarzy w podobnym tonie pojawiło się pod filmem kilkadziesiąt. W prawdzie widok faktycznie nie należy do przyjemnych dla oka, a okrzyki wydawane przez Ryśka miały być zabawne, a wyszły irytujące, czy nie lepiej byłoby całkowicie przemilczeć to nagranie? Milczenie i brak reakcji byłyby dotkliwszym ciosem, skoro tak bardzo pragniemy kogoś zniszczyć.


YouTube/Zespół 3BIT

Co sądzicie o zachowaniu Ryśka i internautów? Można brać z nich wszystkich przykład?

O tym się mówi: 7 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia opublikowało niewiarygodnie złe wiadomości. Czeka nas kolejna fala strachu

Zerknij: Ta stara moneta z czasów PRL jest warta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak ją rozpoznać