Viki Gabor zdradziła w rozmowie z "Jastrzab Post", jak obecnie wygląda to jej nauczania w obliczu licznych występów, wyjazdów i kompletnego braku czasu na naukę?

Viki przyznała, że nie miała jeszcze czasu, by pojawić się w szkole

Pierwszy września, oraz pierwszy dzwonek na lekcję już za nami, a jednak 13-letnia wokalistka Viki Gabor wciąż nie przekroczyła progu szkoły. Jak przyznała, uczy się w trybie indywidualnym, jednak jak wiemy, to nie zwalnia z konieczności pojawienia się w szkole od czasu do czasu, by ustalić harmonogram, czy pozaliczać zadany do nauki materiał.

Młodziudka gwiazda jednak nie pojawiła się jeszcze w swojej szkole, jednak zapewnia, że zadań nie ma zbyt wiele. Opowiedziała, jak wygląda jej nauka i zaliczanie egzaminów cząstkowych.

Wszystko się zaczęło, więc nie ma za dużo tych zadań. Mam indywidualny tok nauczania, więc wszystko trochę inaczej wygląda niż normalnie jak się chodzi do szkoły. Jeszcze nie byłam w szkole, jeszcze nie miałam chwilki, żeby podejść do szkoły. Za niedługo wracam na lekcje, więc będę musiała do nich podejść i zobaczyć, jak to wygląda.

Mając indywidualny tok nauczania przeważnie mam jakiś materiał, uczę się go w hotelu, potem wracam do szkoły i go nadrabiam. Jak jestem w domu, to chodzę do szkoły, więc fajnie tak zobaczyć, jak to wygląda.

Po szkole spotykamy się z kolegami z klasy. Ale przeważnie dzieci nie ma w szkole. Czasami przychodzę po szkole i nadrabiam materiał, jak inni są już po lekcjach. Czasami nadrabiam w trakcie lekcji.


YouTube/JastrzabPost

Miejmy nadzieję, że utalentowana Wiktoria zdoła pogodzić obowiązek szkolny z rozkwitającą karierą muzyczną.

O tym się mówi: Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń