Jest odpowiedzialnym ojcem pięciorga dzieci, chociaż jedno dziecko nie jest jego własne, ponieważ wziął za żonę kobietę, która miała już dziecko z poprzedniego małżeństwa.

Wszystko było w porządku, aż do jednego przypadku.

Tylko jeden telefon wywrócił życie Pawła do góry nogami. A potem korespondencja. Podzielił się tym wszystkim w sieciach społecznościowych, a później został nawet zaproszony do różnych programów telewizyjnych.

Wieczorem zadzwoniła do niego kobieta i zadała ważne pytanie:

- Czy wiesz, że twoja żona sypia z moim mężem?

Mężczyzna w ogóle nie wierzył w te słowa, ale zaczął mieć podejrzenia. Każdego dnia nalegał, by jego żona była mu wierna. Jednak druga kobieta rozpoczęła korespondencję, a wtedy jej mąż miał jeszcze więcej wątpliwości.

Finał w tej historii nie był najlepszy.

Test DNA na ojcostwo wykazał, że był ojcem tylko jednego na pięcioro dzieci. Wszystko inne — od innych ojców, nawet najmniejsze trzymiesięczne dziecko nie było jego synem. Najprawdopodobniej od kochanka — męża tej dzwoniącej kobiety.

Paweł po cichu złożył pozew o rozwód, a następnie powiedział żonie, aby zebrała rzeczy i wszystkie dzieci. Jednak zostawił swoje dziecko.

Mężczyzna zainwestował całą swoją siłę i pieniądze w budowę tego dużego domu, który powinien mieć wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Jednak teraz zostają w nim sami: syn i ojciec.

Żona mieszka teraz z nowym kochankiem i czasami odwiedza syna, a Paweł wierzy, że spotka przyzwoitą kobietę, która stanie się nowym sensem jego życia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ANNA MUCHA WYPOCZYWA NA WAKACJACH I PREZENTUJE SWOJE WDZIĘKI. AKTORKA POZUJE DO ZDJĘCIA W BASENIE BEZ GÓRY OD KOSTIUMU KĄPIELOWEGO

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDEN Z SUPERMARKETÓW ZOSTAŁ ODWIEDZONY PRZEZ BARDZO NIETYPOWEGO KLIENTA. PRACOWNICY OMAL NIE ZEMDLELI ZE STRACHU. KIM BYŁ TAJEMNICZY GOŚĆ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: TO NAGRANIE ROBI PRAWDZIWĄ FURORĘ W INTERNECIE. ZACHOWANIE CHŁOPAKA, PO TYM JAK JEGO DZIEWCZYNA ZŁAPAŁA BUKIET PANNY MŁODEJ, DAJE WIELE DO ŻYCZENIA