Niesamowita przemiana Bartłomieja Misiewicza – mężczyzna zrzucił naprawdę sporo kilogramów i teraz nie przypomina dawnego siebie! Koniecznie zobacz te zdjęcia, zapierają dech w piersiach! Internauci wręcz nie mogą w to uwierzyć… Jak to zrobił?

Bartłomiej Misiewicz jest polskim politykiem – w przeszłości pełnił funkcję rzecznika MON. Ostatnio opublikowana przez niego fotografia robi wrażenie!

Niezwykła przemiana – jak on to zrobił?

Jak się okazuje, Bartłomiej Misiewicz przebywał w więzieniu z powodu podejrzeń o działanie przeciw Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Adwokat polityka tłumaczył, że Misiewicz dużo schudł przez ogromny stres.

Okazuje się, że polityk korzystał także z usług specjalisty, gdyż chodził do dietetyka - dało to ogromne efekty, bo schudł aż 43 kg!

- Jestem na diecie pudełkowej i korzystam z porad dietetyka. Pudełeczka mam na 1800 kalorii, ale zdarza mi się zjeść jakiegoś zdrowego batonika, czy wypić świeżo wyciskany sok pomarańczowy, więc dobijam do 2000-2200 kalorii dziennie. (...) No i nie jem po godz. 19. Oczywiście zdarzy mi się zjeść pizzę, czy wypić lampkę dobrego alkoholu, ale w umiarze nie ma to dziś wpływu na moją wagę – mówi dumny Bartłomiej Misiewicz.

Dodaje także, że jest aktywny fizycznie i ten aspekt także w dużym stopniu przyczynił się do tego, jak wygląda dzisiaj.

Internauci są dosłownie w szoku – nie wierzą, że na fotografii porównawczej znajdują się dwie, te same osoby. Mężczyznę trudno rozpoznać! Fenomenalna zmiana.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ANNA MUCHA WYPOCZYWA NA WAKACJACH I PREZENTUJE SWOJE WDZIĘKI. AKTORKA POZUJE DO ZDJĘCIA W BASENIE BEZ GÓRY OD KOSTIUMU KĄPIELOWEGO

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDEN Z SUPERMARKETÓW ZOSTAŁ ODWIEDZONY PRZEZ BARDZO NIETYPOWEGO KLIENTA. PRACOWNICY OMAL NIE ZEMDLELI ZE STRACHU. KIM BYŁ TAJEMNICZY GOŚĆ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: TO NAGRANIE ROBI PRAWDZIWĄ FURORĘ W INTERNECIE. ZACHOWANIE CHŁOPAKA, PO TYM JAK JEGO DZIEWCZYNA ZŁAPAŁA BUKIET PANNY MŁODEJ, DAJE WIELE DO ŻYCZENIA