Show TVN-u „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdobyło grono wiernych fanów. Widzowie chętnie oglądali śluby zaaranżowane przez psychologów i specjalistów oraz śledzili dalsze losy uczestników.

Nie zawsze decyzje ekspertów były trafione. Większość zaaranżowanych przez nich związków rozpadła się w ciągu kilku miesięcy od wzięcia ślubu. W programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie brakowało dramatów i łez wylewanych przez uczestników.

Wyjątkiem od tej reguły jest małżeństwo Krzysztofa i Pauliny. Para od pierwszego wejrzenia wpadła sobie w oko. Od samego początku wykazywali względem siebie duże zainteresowanie i gorące uczucia.

Paulina i Krzysztof przywitali na świecie pierwsze dziecko?

Paulina i Krzysztof należą do tych, którzy niezbyt często dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci. Paulina posiada prywatny Instagram, natomiast Krzysztof umieszcza posty jedynie od czasu do czasu. Jakiś czas temu para wyznała, że spodziewają się dziecka.

Przyszli rodzice bardzo cieszyli się z faktu zostania mamą i tatą. Na Instagramie u Krzysztofa mogliśmy podziwiać ciężarną Pauliny. Niestety para nie powiedziała na kiedy planowany jest termin porodu. Z ostatniego zdjęcia zamieszczonego przez Krzysztofa wynika jednak, że dziecko jest już na świecie.

Krzysztof zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala klinicznego w Warszawie pod którym napisał:

„Kiedy czekasz... to jak szpital dla umysłowo chorych, ale ważne Mogłem Być...” - napisał Krzysztof tajemniczo. Pod postem umieścił także hashtag „kocham swoją rodzinę”.

To też może cię zainteresować: Ministerstwo Zdrowia wystosowało ważny apel do Polaków. Jak pomóc swoim najbliższym

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamil Durczok cieszy się z małych rzeczy. Czy uda mu się naprawić zszarganą reputację? Rozbrajająco szczere słowa

O tym się mówi: Skandaliczna sytuacja na jednym z pogrzebów. Ksiądz wyszedł z kontrowersyjnym pomysłem. Bólu jaki czuła rodzina nie da się opisać