Jak podaje portal "Pikio", para młoda w czasie ceremonii ślubnej przerwała księdzu. Zaproszeni przez nich goście nie mogli uwierzyć w powód takiego zachowania. Nie ulega wątpliwości, że był to wyjątkowy ślub, a para dobrała się po prostu idealnie.

Ten ślub zapadł wszystkim w pamięć

Każda para chce, żeby ich ślub zapadł wszystkim w pamięć. Tym nowożeńcom z pewnością się to udało. Bo choć para była znana z ogromnego poczucia humoru, nikt nie spodziewał się, że w trakcie udzielania ślubu zrobią coś takiego.

W trakcie ceremonii, która miała miejsce w Wakulla Springs na Florydzie niespodziewanie poproszono o przerwę. Goście oniemieli, kiedy dowiedzieli się, że zdecydowano się na przerwanie uroczystości dla rzutu monetą. Tylko młodzi wiedzieli co ma natąpić.

Pixabay

Ślubny rzut monetą

Darcy i Jeff byli w sobie szaleńczo zakochani, choć czasem mieli problem z dogadaniem się - oboje byli bardzo silnymi osobowościami i każde chciało zawsze stawiać na swoim. Jedną z kwestii w której para nie była w stanie dojść do porozumienia, było nazwisko po ślubie. Oboje zgodnie stwierdzili, że idealnym momentem na rozwiązanie sporu będzie właśnie ceremonia.

Postanowili, że zdadzą się na los. Zamówili specjalną monetę, która zawierała twarz każdego z nich oraz ich nazwiska- jedna na awersie, druga na rewersie. W trakcie losowania padło na nazwisko "Ward", które nosiła Darcy. Jeff przyjął werdykt ślepego losu i przyjął nazwisko świeżo upieczonej żony.

pikio.pl

Co sądzicie o takim rozstrzyganiu kwestii spornych?

To też może cię zainteresować: Matka przeżyła prawdziwe chwile grozy. Obcy ludzie porwali dziecko z wózka podczas spaceru. Czy udało się odnaleźć malucha

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe obostrzenia dotyczące wesel. Nie wszystkim spodobają się ograniczenia, które mają zwiększyć bezpieczeństwo gości

O tym się mówi: Raport Ministerstwa Zdrowia z 07.09.2020 dotyczący koronawirusa. Nie ma dobrych informacji, jak wygląda sytuacja w Polsce