Ten mężczyzna z całą pewnością przeżył ogromny lęk, ale zarazem ciekawość po tym, kiedy w kurniku znalazł bardzo nietypowe jajko... Nie wiedział, co może oznaczać tak wyjątkowy wygląd jajka, dlatego zaczął bardzo szybko szukać odpowiedzi w internecie.

Jak powszechnie wiadomo, jajka ptaków wyglądają niemal identycznie – różnią się od siebie zazwyczaj tylko rozmiarem, jednak są jasne. Właśnie po rozmiarze najłatwiej je zidentyfikować, czy należą do kury, gęsi, strusia czy małego wróbla.

Ponadto, kurze jajka – a raczej wnętrza ich cienkich skorupek – stanowią dla ludzi bardzo cenne źródło białka, a także tłuszczy niezbędnych w diecie każdego człowieka. Jajka jedzone są w różnorodnej formie i wykorzystywane do niezliczonej ilości potraw. Ponadto, prawdziwi śmiałkowie jedzą je na surowo!

Mimo iż wygląd normalnego jajka nie budzi nigdy zdziwienia, tak w tym przypadku mężczyzna omal nie zemdlał… Co takiego zatem zobaczył? Jak wyglądało to felerne jajko?

Kura zniosła bardzo nietypowe jajko. Co to oznacza?

Pewnego razu gospodarz posiadający kury i inne zwierzęta hodowlane rutynowo poszedł do kurnika po nowe jajka. Jak tam doszedł, omal nie zemdlał.

Jedna kura zniosła jajko… z ogonem! Tak, to prawda! Jajko miało owalny kształt, jednak zakończone było długim i wąskim ogonem przypominającym marchewkę.

Jak się potem okazało, jajku nic nie grozi – taka sytuacja może przydarzyć się kurze, która po raz pierwszy znosi jajka!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PILNY APEL SANEPIDU DO PASAŻERÓW. PODRÓŻUJĄCY W OSTATNIM CZASIE TYMI ŚRODKAMI KOMUNIKACJI POWINNI SIĘ NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ ZE SŁUŻBAMI