Barbara Kurdej – Szatan pod ostatnio opublikowanym zdjęciem na swoim profilu w mediach społecznościowych zwróciła się z nietypową prośbą do innych kierowców samochodów. Co takiego powiedziała? Internauci są mocno rozbawieni całą sytuacją!

Jak powszechnie wiadomo, Barbara Kurdej – Szatan należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek. Jej liczne występy w serialach, a także filmach pełnometrażowych sprawiły, że kobieta zyskała naprawdę duże grono fanów.

Ponadto, aktorka zyskała naprawdę spore rzesze fanów także ze względu na swoją osobowość, poczucie humoru i – przede wszystkim – dystans do samej siebie i świata. Kobieta potrafi żartować sama z siebie, co ostatnio pokazała w mediach społecznościowych!

Internauci są mocno rozbawieni tą sytuacją!

Barbara Kurdej – Szatan ostatnio w mediach społecznościowych pokazała, że nawet będąc w dziewiątym miesiącu ciąży można prowadzić aktywne życie i samemu jeździć do miasta prowadząc auto.

W ostatnio opublikowanym tzw. story na Instastories Barbara Kurdej – Szatan pokazała, jak próbuje dostać się do swojego auta, które było zaparkowane na jednym z warszawskich parkingów.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że auto stojące obok było postawione niezwykle blisko – Barbara Kurdej – Szatan miała bowiem problem, aby wejść do swojego auta!

- Może by tak drodzy Państwo szerszą przestrzeń zostawiać, parkując? - zaapelowała do kierowców żartobliwie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PILNY APEL SANEPIDU DO PASAŻERÓW. PODRÓŻUJĄCY W OSTATNIM CZASIE TYMI ŚRODKAMI KOMUNIKACJI POWINNI SIĘ NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ ZE SŁUŻBAMI