Niebywale zaskakujące informacje o rodzinie Natalii Kukulskiej pojawiły się właśnie w internecie. Nikt prędzej o tym nie wiedział, internauci są mocno zadziwieni! Chodzi o brata piosenkarki… Cała rodzina przeżyła wtedy naprawdę dużą traumę i dramat po tym, co miało miejsce. Co takiego się wydarzyło?

Natalia Kukulska jest postacią polskiej sceny muzycznej, która niemalże każdy zna. Kobieta należy do grona najbardziej popularnych i utalentowanych polskich artystów. Jej twórczość jest uwielbiana przez tysiące Polaków – zarówno młodszych, jak i starszych.

Mimo iż kobieta ochoczo dzieli się z fanami sprawami dotyczącymi kariery, tak o swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Ostatnio postanowiła to zmienić!

Ta informacja dosłownie wstrząsnęła całym internetem!

Ostatnio na jaw wypłynęła całkiem nowa informacja, o której nie wiedział praktycznie nikt. Jej brat, Piotr Kukulski omal nie zginął! Co zatem się stało?

Jak wyjawia sam Kukulski, na swoje 18 urodziny dostał samochód – kabriolet. Od razu postanowił go wypróbować jadąc o wiele za szybko. Niestety, miał poważny wypadek, w którym ledwo uszedł z życiem.

– Dachowałem 6 razy. Oczywiście jechałem bez dachu, pałąk pasażera się złamał, a mój nie i tylko dlatego żyję. Miałem skórę zdjętą z głowy, straciłem dwa litry krwi – po wielu latach od tego tramuatycznego przeżycia wyznał Piotr, brat Natalii Kukulskiej.

Fani są mocno zdziwieni! Nie spodziewali się, że rodzina przeżyła taki dramat!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PILNY APEL SANEPIDU DO PASAŻERÓW. PODRÓŻUJĄCY W OSTATNIM CZASIE TYMI ŚRODKAMI KOMUNIKACJI POWINNI SIĘ NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ ZE SŁUŻBAMI