Maciej Dowbor i jego żona Joanna Koroniewska stanowią niezwykle ciekawą parę, która na swoim kanale "Dowbory Be Happy" na YouTube publikują różności ze swojego życia. Małżeństwo doczekało się dwóch ślicznych córeczek, 11-letniej Janiny i 2-letniej Helenki. Wraz z mamusią Joanną postanowiły umilić tatusiowi Maciejowi drzemkę.

Drzemka różnie się kończy

Niewinna drzemka, chwila nieuwagi i już te małe podstępne cwaniaczki wchodzą do gry. Dobrze, że nie wpadły na to, aby użyć permanentnych flamastrów. 😬😬 Trzeba mieć oczy dookoła głowy. A ja myślałem, że one mnie z miłości miziają po twarzy. 😂

Internet aż pęka w szwach od zabawnych filmików i zdjęć, na których widać relację i zabawę tatusiów ze swoimi córkami. Ojcowie potrafią poruszyć niebo i ziemię, oraz czeluści własnej wyobraźni, aby dorównać kreatywnością swoim córeczkom.

YT

Wielu tatusiów godzi się na przeróżne metamorfozy, aby sprawić swoim małym księżniczkom radość.

YT

Wielu poświęca się do tego stopnia, że gustowny i rzucający się w oczy makijaż lądując na ich twarzy, wydobywa z nich "tę kobiecą stronę natury". Tatusiowie często mają przy tym taką samą frajdę, co ich córki!

YT

Są zachwyceni swoim nowym wizerunkiem i chętnie poddają się zabiegom upiększającym, a efektem jest zalotne spojrzenie i wielka radość córek!

YT

Jednak, gdy tatuś przyśnie, a drzemka się przedłuża, wyobraźnia może podpowiedzieć nieco bardziej ekstrawaganckie i nowoczesne metamorfozy.

YT

Maciej Dowbor miał chyba mnóstwo szczęścia, gdyż jego córeczki postanowiły go ozdobić czymś, co jest jednocześnie śliczne i łatwe do usunięcia. Ale trzeba przyznać, że wygląda ślicznie, prawda?

O tym się mówi: Gdańsk: ważne zmiany dla użytowników hulajnóg elektrycznych. Dotkną także pieszych

Zerknij: 25 sierpnia 2020 roku. Złe wiadomości płyną z Ministerstwa Zdrowia. Nowe statystyki dotyczące COVID-19 w Polsce przechodzą ludzkie pojęcie