Katarzyna Cichopek zadebiutowała jako prezenterka śniadaniówki. Aktorka zastąpiła prowadzącą wcześniej program Tamarę Gonzalez.

Okazuje się, że aktorka nieprzypadkowo znalazła się w tej roli. Została wybrana przez Macieja Kurzajewskiego. Została wybrana przez dziennikarza głównie dlatego, że para ma już doświadczenie we wspólnym prowadzeniu imprez. Wspólnie mogliśmy oglądać ich podczas show „Czar Par” a także na Gali Telekamer 2020.

Tamara Gonzalez skomentowała debiut Kasi Cichopek

Nowi prowadzący! / Instagram @pytanienasniadanie
Nowi prowadzący! / Instagram @pytanienasniadanie

Katarzyna Cichopek postanowiła opublikować na swoim Instagramie zdjęcie, które oficjalnie potwierdziło jej pojawienie się w programie śniadaniowym. Pod postem nowy prezenterki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Co ciekawe wśród nich znalazły się także komentarz od byłej prowadzącej Tamary Gonzalez. Co takiego napisała?

- Kasiu, zawsze byłaś życzliwą mi osobą, teraz ja życzę Tobie i Maćkowi spełnienia w nowej roli i tej satysfakcji, którą niegdyś dawała mi i Robertowi. Widzowie "Pytania na śniadanie" na pewno przyjmą Was ciepło – napisała Macademian Girl. .

Postawa blogerki okazała się naprawdę wzorowa. Tamara, która rozstała się z Telewizją Polską w oschłych relacjach, nie wylewała czary goryczy na swoją następczynię. Jak widać wspomogła Kasię nawet dobrym słowem.

A wy co myślicie na ten temat? Jak podobał wam się debiut Kasi Cichopek?

Jak informował portal "Życie": MINISTER EDUKACJI ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT POWROTU DZIECI DO SZKÓŁ. CO MA DO PRZEKAZANIA, TUŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO