Jarosław Kaczyński postanowił odpocząć. Prezes partii rządzącej udał się na mały city break. Kaczyński wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami postanowili odpocząć nad Zalewem Szczecińskim. Joachim Brudziński zamieścił w sieci zdjęcie z wyjazdu.

Jarosław Kaczyński na urlopie

Joachim Brudziński postanowił zamieścić na „Twitterze” zdjęcie na którym widać Jarosława Kaczyńskiego, korzystającego z czasu wolnego. Prezes partii rządzącej postanowił odpocząć w tym roku na Pomorzu Zachodnim. Fotorelację z tego wydarzenia zamieścił jego partyjny kolega.

"Śpijcie spokojnie, stery Polski w dobrych rękach" - napisał europoseł PiS Joachim Brudziński, dodając do wpisy fotografię Jarosława Kaczyńskiego, siedzącego za sterami ludki dryfującej po Zalewie Szczecińskim.

Z fotorelacji Joachima Brudzińskiego wiemy, że razem z Kaczyńskim na wakacjach jest także minister gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

"Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na Zalewie Szczecińskim" - napisał były szef MSWiA.

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WIŚNIEWSKI OFICJALNIE POTWIERDZIŁ DOBRĄ WIADOMOŚĆ, O KTÓREJ BYŁO WIELE SPEKULACJI. PUBLIKACJA NA INSTAGRAMIE NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA SERIALU "KLAN" OPUBLIKOWAŁA ODWAŻNE ZDJĘCIE NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. "WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, CZYŻ NIE?"

Portal "Życie" pisał również: BASIA KURDEJ-SZATAN CHWYTA OSTATKI WAKACYJNYCH DNI PRZED PORODEM. OKRĄGŁY BRZUSZEK NIE STANOWI PRZESZKODY. SKĄD W NIEJ TYLE SIŁY