"Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził" - skomentował niedawną sytuację Karolak.

Aktor zignorował nakazy mówiące o obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, a kiedy ta decyzja uderzyła w niego rykoszetem, postanowił się kłócić.

Humorystyczny komentarz Szymona Majewskiego

Z całej sprawy w typowy dla siebie sposób zażartował znany prezenter Szymon Majewski. Stwierdził on, iż problem Karolaka z maseczkami może polegać na tym, że z zasłoniętą połową twarzy już nie wygląda na sławnego, a ludzie mają problem z rozpoznaniem go. Wobec tego wyszedł z inicjatywą i samodzielnie zaprojektował specjalną maskę dla aktora, uwzględniając w jej wyglądzie nawet charakterystyczną dla Karolaka diastemę.

Kąśliwy żart prezentera wobec Karolaka (Facebook Szymon Majewski)
Kąśliwy żart prezentera wobec Karolaka (Facebook Szymon Majewski)

"Wczoraj Tomek Karolak został wyrzucony z IKEA za brak maseczki. To powszechny problem, że niektórzy znani nie chcą nosić maseczek - powód? To oczywiste, w maseczkach znani przestają być znani. Dlatego, żeby im pomóc wymyśliłem maseczkę bikini, model Celebrity Pro Twarz. Z nią każdy znany jest wciąż znany" - napisał pod zdjęciem z maseczką wyciętą tak, że przypomina bardziej strój kąpielowy.

Karolak też chciał pożartować?

Żart najwyraźniej spodobał się aktorowi na tyle, że postanowił dołączyć się do wspólnej zabawy. Z tym, że jego kolejne zachowanie było bardziej prowokujące, niż zabawne. Tym razem zaprezentował światu, jak pokonuje całą długość sportowego basenu w ochronnej maseczce na twarzy.

Tomasz Karolak zadrwił z zaleceń, wskakując w maseczce do basenu (Instagram @adriannaswim)
Tomasz Karolak zadrwił z zaleceń, wskakując w maseczce do basenu (Instagram @adriannaswim)

"Trenujemy w różnych warunkach. Niepotrzebne są nam treningi wysokogórskie. Człowiek z żelaza" - tak skomentowała wybryk Karolaka jego trenerka.

Pozostaje pytanie, ile takich żartów ze strony aktora będziemy musieli jeszcze znieść, zanim zbierze się on na trochę pokory.

Zobacz także: Karol Strasburger wyjawił swój wielki sekret. Mężczyzna ma niesamowitą pamiątkę po bliskiej osobie

Może cię zainteresować: Adam Małysz ma nowe hobby? Skoczek ponownie zamieścił w mediach społecznościowych fotografię kulinarną

Pisaliśmy również o: Niegdyś wschodząca gwiazda kina, dziś już nikt o niej nie pamięta. Co dzieje się z Polą Raksą