W czasach PRL – u była wschodzącą gwiazdą polskiego kina. Wróżono jej ogromną karierę, a teraz jest całkiem zapomniana… Co dzieje się zatem z Polą Raksą, która była uwielbiana przez tysiące Polaków? Ile lat ma dziś ówczesna gwiazda kina? Jak potoczyła się jej kariera oraz jak wygląda dziś kobieta?

Jak powszechnie wiadomo, czasy PRL – u przez wiele osób zostaną zapamiętane do końca życia. Był to czasy rozkwitu polskiej kinematografii, a wiele gwiazd jest szanowanych i popularnych po dziś dzień. Ponadto, wielu z nich nadal robi ogromną karierę.

Serial „Czterech pancernych i pies” był dla tysięcy Polaków obowiązkowym filmem, który muszą obejrzeć. Znają go zarówno młodsi, jak i starsi widzowie – nadal sięgając po ową produkcję w wolnych chwilach, gdyż jej popularność nie spada.

Występująca w serialu Pola Raksa momentalnie zyskała ogromną popularność i uznanie, a tysiące Polaków pokochało ją na długie lata. Wróżono jej dużą karierę i sukces międzynarodowy, lecz tak się jednak nie stało… Co takiego zatem teraz robi kobieta?

Jak potoczyło się życie Poli Raksy?

Pola Raksa po udziale w „Czterech pancernych i psie” występowała w kilku innych filmach, a ostatnim był „Uprowadzenie Agaty”. Po owym filmie Pola Raksa wyprowadziła się z Warszawy. Dziś ma 79 lat i żyje spokojnie na wsi nie wychodząc z domu i stroniąc od życia publicznego.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE