W sieci właśnie pojawiła się całkiem nowa fotografia na profilu w mediach społecznościowych Adama Małysza. Czy skoczek ma nowe hobby, jakim jest gotowanie? Wszystko na to wskazuje!

Małysz po raz kolejny już zamieścił w internecie przygotowanej przez siebie potrawy, a internauci są zachwyceni jego umiejętnościami kulinarnymi!

Adam Małysz jest jednym z najpopularniejszych skoczków w historii polskiego narciarstwa. Jego osiągnięcia na skalę międzynarodową sprawiają, że od lat budzi ogromne uznanie i szacunek u niemalże wszystkich Polaków.

Uznaje się go za najlepszego skoczka w Polsce, ale także należy do grupy najlepszych na całym świecie. Fani uwielbiają go nie tylko za to, co osiągnął, ale także za to, jakim jest człowiekiem.

Adam Małysz od zawsze jest człowiekiem skromnym, który udowadnia, że każdy może coś osiągnąć. Mimo ogromnego sukcesu i rozgłosu medialnego, życie prywatne Adama Małysza przez wiele lat trzymane było w cieniu. Mężczyzna nie chciał dzielić się swoją prywatnością z mediami.

Adam Małysz ma nowe hobby?

Po wielu latach milczenia Adam Małysz postanowił jednak zaistnieć w sieci raz po raz zamieszczając różne fotografie z życia prywatnego. Jakiś czas temu skoczek opublikował fotografię jedzenia, ostatnio ponownie.

Tym razem była to smakowicie wyglądająca ryba na grillu.

- Bardzo lubię takie popołudnia jak dziś. Razem z żoną przyrządziliśmy sobie rybki na grillu. Pysznie i zdrowo. A wam jak mija piątek ? - napisał Adam Małysz.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE