Aktorzy Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli parą przez 13 lat. Ich syn, Jakub, postanowił pójść za przykładem rodziców i także wykorzystać swoje umiejętności. Jest studentem Akademii Teatralnej we Wrocławiu, regularnie pojawia się na występach w teatrze i telewizji.

Wzruszające życzenia aktorki na urodziny syna

Kuba, który skończył ostatnio 25 lat, otrzymał od swojej mamy niesamowicie wzruszające życzenia, które ta opublikowała na swoim profilu na Instagramie, okraszając je także zdjęciami z przystojnym młodszym synem.

Aktorka wraz z synem Jakubem (Instagram)
Aktorka wraz z synem Jakubem (Instagram)

"25 lat temu, 27 sierpnia o 13:10 przyszedł na świat mój młodszy syn Kuba. To był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Jak to szybko zleciało, te ćwierć wieku, nie wiem kiedy" - napisała na Instagramie Śleszyńska.

Kobieta nie kryła również dumy ze swojego potomka - pochwaliła go za bycie dobrym, wrażliwym i ciekawym świata człowiekiem. "Kochamy Cię Synku, jesteśmy z Ciebie dumni i trzymamy kciuki za Twoje plany i marzenia. Bądź szczęśliwy" - takimi życzeniami dla syna podzieliła się aktorka.

Były partner wciąż odgrywa w życiu Śleszyńskiej znaczącą rolę

Aktorka w swoim poście wspomniała także o swoim byłym partnerze, Piotrze Gąsowskim. Nawiązała do napisanej przez niego książki: "Tata Kuby, znany wszystkim jako Gąs, napisał książkę #comiwżyciuniewyszło i wszystkie opisywane historie są prawdziwe. Ale na pewno TO Ci wyszło Gąs!". Miała na myśli oczywiście ich wspólnego potomka, Jakuba.

Stare zdjęcie Śleszyńskiej z synem (Instagram)
Stare zdjęcie Śleszyńskiej z synem (Instagram)

Sami aktorzy, pomimo rozstania i późniejszych związków, utrzymują przyjacielskie stosunki. W jednym z wywiadów Hanna stwierdziła nawet, że "miłość nigdy do końca nie przechodzi". Może to oznaczać, że ich drogi jeszcze kiedyś się splotą...

Zobacz również: Większość rodziców chce samodzielnie decydować o tym, czy posłać dzieci do szkoły. Co na to ministerstwo

Może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek w nowej roli nie przypadła do gustu fanom. Aktorka w ogniu krytyki, padły naprawdę mocne słowa

Pisaliśmy również o: Księżna Kate zupełnie jak normalna kobieta. Została zauważona w supermarkecie