Katarzyna Cichopek ostatnio wcieliła się w całkiem nową rolę, w której nigdy prędzej jej nie widziano. Fanom jednak nie do końca się to podobało, a aktorka znalazła się w samym centrum krytyki! Co takiego zatem nie spodobało się fanom? W jaką rolę wcieliła się Kasia Cichopek?

Katarzyna Cichopek to niesamowicie utalentowana, bardzo uznana i uwielbiana przez tysięcy Polaków aktorka polska, która ogromną popularność zdobyła przede wszystkim dzięki grze w kultowym serialu „M jak Miłość”.

Mimo, że artystka grała także w wielu innych produkcjach, rola z wyżej wymienionej produkcji jest z nią najbardziej kojarzona na przestrzeni wielu lat.

Ostatnio jednak wcieliła się w całkiem inną rolę – to było dla gwiazdy coś nowego, lecz fanom się nie spodobało…

Katarzyna Cichopek w roli… prowadzącej śniadaniówkę!

Tak, to prawda. Ostatnio Katarzyna Cichopek wcieliła się w rolę prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Kobieta znalazła się u boku Macieja Kurzajewskiego. Fanom jednak nie spodobała się nowa rola aktorki.

- Masakra. Gwiazdka jednej roli. No cóż w tym czasie antenowym trzeba będzie oglądać coś innego. TVP schodzi na psy. - w tak dosadny sposób wypowiedział się jeden z komentujących.

- (...) To telewizja śniadaniowa, rano chcę oglądać ludzi, których lubię, zdecydowanie Roberta i Tamarę. Obecna zmiana, to zła zmiana. - napisał kolejny internauta.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE