Księżna z dziećmi w supermarkecie

Ostatnio księżna Kate została zauważona w supermarkecie Sainsbury's w King's Lynn, nieopodal domu rodzinnego Norfolk w Anmer Hall. Została ona zauważona przez założycielkę Ugly Duckling Creations, Kate Carter. Ta nie mogła uwierzyć własnym oczom - zaledwie kilka kroków od niej, beztrosko robiąc zakupy, stała przyszła królowa.

Księżna Kate z mężem Williamem i dziećmi
Księżna Kate z mężem Williamem i dziećmi

"Była z dziećmi, wyglądali cudownie. Ona jest absolutnie piękna, tak samo jej dzieci. A były takie grzeczne!" - mówi.

Rodzinne zakupy zostały zauważone dzięki charakterystycznemu zielonemu płaszczykowi, jaki miała na sobie mała Charlotte. Carter rozpoznała go, bo dokładnie taki sam księżniczka założyła w święta.

"Zauważyłam najpierw Charlotte, gdyż miała piękny zielony płaszczyk, który założyła na święta bożonarodzeniowe. Wtedy zauważyłam Kate z małym Louisem na rękach i pomyślałam ‘czy tylko ja to widzę?’ Nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę" - opowiada podekscytowana założycielka sklepu z laleczkami.

W ostatnie święta w czasie wizyty rodziny królewskiej w kościele, jej przyjaciółka wręczyła Charlotte specjalnie zaprojektowaną dla niej laleczkę, nad którą Carter pracowała w noc poprzedzającą to zdarzenie.

Księżniczka Charlotte w zeszłoroczne święta (Instagram)
Księżniczka Charlotte w zeszłoroczne święta (Instagram)

"Jestem taka dumna! Moja fantastyczna przyjaciółka złożyła w ostatniej minucie zamówienie na specjalną lalkę dla księżniczki Charlotte, więc pracowałam do późna, aby dzisiaj Karen poszła i wręczyła lalkę księżniczce w Sandringham. To zrobiło mi ten rok, naprawdę warto było" - napisała Carter w swoim instagramowym poście.

Zwykłe życie królewskiej rodziny

Jak można zauważyć, księżna Kate jest zupełnie taką samą matką jak każda inna. Potrafi sama zarówno odprowadzić dzieci na basen, jak i zrobić zakupy do domu. Pewnie wiele osób pocieszy fakt, że pomimo wysokiej rangi w państwie, ludzie zasiadający na tronie niewiele różnią się od nich, i pomimo dostępu do rzeczy na królewskim poziomie, każdy z nich chce czasem pobyć normalnym.

Zobacz także: Do zmywarki można włożyć nie tylko naczynia. To zastosowanie urządzenia ułatwi pracę niejednej pani domu

Może cię zainteresować: Już jutro ważny dzień dla niemalże wszystkich klientów popularnego dyskontu „Biedronka”. Warto zapamiętać tę informację

Pisaliśmy również o: Wiele polskich gwiazd zaczęło swoją karierę w programie "5-10-15”. Niektóre nazwiska są zaskakujące