Aktorka przeżywa wyjątkowo trudny czas. Na początku tego roku media obiegła wiadomość o śmierci jej ukochanego męża, aktora Pawła Królikowskiego, który odszedł po długiej walce z chorobą. Jego utrata była dla kobiety bolesnym ciosem. We wszystkim jednak cały czas wspiera ją troskliwa rodzina.

Ostrowska-Królikowska z ukochanym mężem (źródło: Instagram)
Ostrowska-Królikowska z ukochanym mężem (źródło: Instagram)

Dzieci wprowadziły Ostrowską-Królikowską w świat social mediów

W rozmowie z Galą aktorka wspomina o niesamowitej trosce swoich dzieci wobec zrozpaczonej matki.

Dzieci we wszystko mnie włączały, żebym nie siedziała i nie popadła w apatię. Antek sprawił, że ruszyło moje konto na Instagramie. Mówił: „Chodź, zrobimy zdjęcie, chodź, pokażę ci, jak to działa…”. Wcześniej nie miałam do tego serca - opowiada Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

To właśnie dzięki synowi Antkowi aktorka ma możliwość dzielenia się z fanami kulisami swojego życia. Ostatnio postanowiła to wykorzystać, by przestrzec ich przed tragedią.

Aktorka z synem Antkiem na festiwalu im. Pawła Królikowskiego (źródło: Instagram)
Aktorka z synem Antkiem na festiwalu im. Pawła Królikowskiego (źródło: Instagram)

Aktorka o krok od dramatu

Ostrowska-Królikowska cudem uniknęła nieszczęścia. Opowiedziała o tym na swoim Instagramie, na którym zwykle wstawiała zdjęcia swoje oraz najbliższych. Tym razem jednak postanowiła ostrzec internautów. Na jej Instastory pojawiło się zdjęcie wielkiej gałęzi z podpisem: "Uważajcie na spadające gałęzie!!! Ta wbiła się w mój samochód".

Aktorka przestrzega internautów (źródło: Instagram)
Aktorka przestrzega internautów (źródło: Instagram)

Jak się okazało, mało brakowało, by aktorkę spotkała tragedia. Nie chciała, by ktokolwiek był narażony na ten sam los - stąd jej słowa. O szczegółach opowiedziała Pudelkowi:

Jechałam ze zdjęć z pofarbowanymi włosami i tuż przede mną spadła gałąź. Dzięki Bogu pod koła, a nie na maskę, bo byłaby masakra. Mam kawał gałęzi w zderzaku i tyle. Gminy powinny sprawdzać drzewa i usuwać podejrzane gałęzie dla bezpieczeństwa kierowców - przekazała.

Miejmy nadzieję, że jej apel odbije się szerszym echem w mediach, dzięki czemu uda się uniknąć nieszczęścia, które może spotkać każdego z nas.

Zobacz też: Robert Lewandowski spaceruje z córeczką po ulicach Warszawy. Zabrał Klarę na lody

Jak informował portal Życie: Niezwykły sposób uczczenia matki. William i Harry z nowym pomysłem upamiętnienia księżnej Diany

Może cię zainteresować również: Premier Mateusz Morawiecki zdradził prawdziwe powody powrotu dzieci do szkół. Nikt się tego nie spodziewał