Karolina Małysz, 23-letnia córka znanego skoczka narciarskiego Adama Małysza okazuje się być wielką pasjonatką podróży, co wraz ze swoim narzeczonym Kamilem udowodniła na swoim instagramowym koncie.

Jej popularność rośnie - zobacz dlaczego

Półroczna podróż po Europie zaowocowała wspaniałymi zdjęciami architektury, która każdemu miastu przypomina o swojej historii. Para podróżników uszczęśliwiła wielu internautów, którzy podobnie jak oni kochają fotografię, podróże i cuda historii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#sightseeing 🇪🇸

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Leży u ujścia rzeki Francolí, na wzgórzu (70 metrów wysokości) wznoszącym się gwałtownie nad Morzem Śródziemnym . Tarragona to kwitnący port morski, ważny rynek rolny i centrum turystyki aktywnej, skupione w niektórych znanych kurortach nadmorskich.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ładna ta Kolonia 🙊🇩🇪 . . . #cologne#köln#river#bridge#cathedral#germany#bigcity#trip#travellover#travel

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Most Hohenzollernów w Kolonii jest celem pielgrzymek zakochanych. Tysiące indywidualnie zdobionych „zamków miłości” zdobi teraz most na Renie. Powstawał w latach 1907-1911 po zburzeniu starego mostu Katedralnego ( Dombrücke ).

Wyświetl ten post na Instagramie.

#cathedral 🇩🇪

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Katedra w Kolonii to budowla z samych superlatyw, która jest centrum i znakiem rozpoznawczym tego nadreńskiego miasta. Katedra zajmuje prawie 8 000 metrów kwadratowych i może pomieścić ponad 20 000 osób. Ze względu na imponującą gotycką architekturę budynku, sanktuarium Trzech Mędrców, wybitne witraże i wiele innych ważnych dzieł sztuki, w 1996 roku Katedra w Kolonii została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Co sądzicie o podróżach Karoliny i Kamila?

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia opublikowało pilny apel do Polaków. Nie chodzi o koronawirusa