Zenek Martyniuk oraz jego żona Danusia całkiem niedawno obchodzi swoją trzydziestą pierwszą rocznicę ślubu. Minut mimo tylu lat razem, gwiazdor disco polo dalej wpatrzony jest w żonę, jak w najwspanialszą i najpiękniejszą kobietę na świecie. Jak przyznał wywiadzie udzielonym portalowi „Fakt”, jego wybranka serca jest dla niego piękna nawet wtedy, kiedy chodzi po domu w dresie. Taki mężczyzna to skarb!

- Danusia ma świetny gust. Bardzo dobrze się ubiera, lubi dobierać swoje stylizacje pod względem kolorystycznym. Żona lubi chodzić po sklepach. Zawsze jak jesteśmy na koncercie w Belgii, to kupuje sobie torebki, a w Stanach buty. Ale Danusia w dresie też chodzi. I w dresie jest dla mnie piękna.

Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk

Nad tym, że żona Zenona Martyniuka jest piękną kobietą, nie ma nawet co dyskutować. Kobieta zachwyca swoim wyglądem, co mogliśmy podziwiać nawet ostatnio podczas premiery najnowszego filmu Jana Hryniuka pt. „Zenek”.

Dlatego też kobieta stawia na najlepsze światowe marki. Które z nich najbardziej wpasowują się w jej gusta? Jak się okazuje, żona Zenona Martyniuka kocha luksus, który zapewniają jej największe światowe domu mody.

Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube

To też może cię zainteresować: Kraków: awaria wodociągów w kilku miejscach. Wodociągi informują o przerwach w dostawie wody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Kraków: miasto może trafić do „żółtej strefy”. Wskazuje na to szybko wzrastająca liczba zakażeń. Jakie obostrzenia mogą czekać krakowian