Zwierzę, które zobaczyłeś jako pierwsze powie wiele na temat Twojej osobowości.

Kobra

Jesteś zrównoważoną osobą. Trudno doprowadzić cię do szaleństwa, ponadto nie jesteś osobą, która widzi jedynie czubek swojego nosa. Wręcz przeciwnie. Jesteś pomocny i zawsze można na Ciebie liczyć. Znajomi widzą w tobie prawdziwe oparcie. Świat byłby lepszym miejscem, gdyby był zdominowany przez takich jak ty.

Nietoperz

Jesteś osobą o silnej woli. Jednoczesnie jesteś osobą o twardych zasadach, których nigdy nie zmianiasz a także granicach, których nigdy nie przekraczasz. Co ważne, jestes przy tym pogodnym i pomocnym człowiekiem, dzięki c zemu ludzie z twojego otoczenia nie mają cię za "sztywniaka".

Lew

Jesteś osobą, która polega wyłącznie na sobie. Słuchasz tylko siebie, postępujesz tak, jak podpowiada ci serce, nie przyjmujesz doradców. Masz rozwiniętego ducha woli, potrzebujesz wolności jak powietrza. Nienawidzisz zbioru zasad i zakazów, zasady cię przygnębiają. Uwielbiasz być sobą i nie udawać.

Tygrys

Jesteś osobą, która widzi to, czego inni nie zauważają, osobą o szerokich poglądach. Rozumiesz ludzi na pierwszy rzut oka, współczujesz. Nie możesz tolerować plotek i plotek, natychmiast się eliminuje. Nie masz potępienia, nawet jeśli wiesz, że dana osoba się myli. Jesteś miękką i miłą osobą.

Wilk

Jesteś osobą, która rozwiązuje Twoje problemy dzięki wrodzonym talentom i instynktom. Wiesz, jak to zrobić, jak żadne inne zwierzę. Twój umysł nie działa jak wszyscy i jest godny podziwu. Wynika z tego, że jesteś świetnym liderem i lepiej słuchać twoich rad. Wiesz, jak patrzeć na źródło, na korzeń.

Sowa

Jesteś naturalnym przywódcą. Inspirujesz ludzi, prowadzisz i nie musisz wcielać się w klasycznego „szefa”. Działasz zgodnie z własnymi przekonaniami. Zawsze robisz to, co podpowiada ci serce. Nienawidzisz zewnętrznej kontroli.

Szczeniak

Jesteś osobą, która ma wielkie serce. Lubisz opiekować się innymi. Jesteś delikatny jak szczeniak, dlatego tez powinieneś mieć kogoś, kto przeprowadzi cię przez życie i stanie w twojej obronie wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Łatwo dajesz się oszukać.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ