Byk

We wrześniu życie Byka zmieni się dramatycznie. Mówimy o spotkaniach z potencjalną drugą połową. Byk powinien przestać bać się zrobić pierwszy krok w kierunku osoby, w przeciwnym razie ryzykujesz, że nigdy się nie zakochasz.

Lew

We wrześniu lwy powinny uważać. Los szykuje dla Ciebie ważne spotkanie, ale dotyczy to człowieka, którego należy się bać. Lew nie powinien kierować się wyglądem, aureolą tajemniczości i pochlebstw, ufać swojej intuicji i nie kontaktować się z nowym znajomym.

Strzelec

Punktem zwrotnym będzie fatalna znajomość we wrześniu i dla Strzelca. Spotkasz też niezwykłą osobę. Prognoza astro przewiduje, że dosłownie nie będziesz w stanie się oderwać.

Dlatego Strzelec powinien nadal komunikować się i zaprzyjaźniać się z tą wpływową osobą. Faktem jest, że przed tobą jest osoba wytrenowana przez życie, która potrafi dzielić się bezcennymi doświadczeniami. Pod jego pozytywnym wpływem Strzelec zacznie się zmieniać na lepsze.

Wodnik

Znak zodiaku Wodnik może w każdej chwili osiągnąć ogromny sukces, ponieważ jest zapisany w twojej gwiezdnej postaci. Pracuj nad pewnością siebie. Boisz się ryzykować i przekraczać zwykłe ograniczenia, z powodu których żyjesz cudzym życiem.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ