Tajemnicze zdarzenie w środku nocy

Adama Lees, szefa firmy ochroniarskiej Limitless Security, 18 sierpnia tuż przed godziną drugą w nocy obudził alarm, sygnalizujący, że na jednym z placów budowy ochranianym przez firmę wykryto intruza. Dyrektor wysłał na miejsce patrol, który mimo błyskawicznej reakcji na miejscu zdarzenia nikogo nie zastał. Lees upierał się jednak, że jedna z kamer wychwyciła niepożądanego gościa.

Zdjęcie z kamery z widoczną dziwną postacią
Zdjęcie z kamery z widoczną dziwną postacią

Duch czy zwykły fotomontaż?

Na Facebooku Limitless Security opublikowano zdjęcie, które ma przedstawiać osobę, przez którą w środku nocy uruchomił się alarm. Widoczna jest na nim niezwykła dama w białej sukni, przypominająca pannę młodą. Sam szef firmy był zmieszany, bo jak sam stwierdził - nie wierzy w istnienie tego typu zjawisk.

Przyznał też jednak, że po samym zdarzeniu miał problemy z zaśnięciem. Internauci spierają się odnośnie prawdziwości zamieszczonego zdjęcia - jedni są pewni, że przedstawia ono ducha, inni podchodzą do tego bardziej sceptycznie i biorą je za słabej jakości próbę wypromowania firmy. Sam Adam Lees zarzeka się jednak, że zdjęcie jest jak najbardziej prawdziwe.

Zobacz także: IMGW ostrzega obywateli w najnowszych komunikatach. W niektórych miejscach może być niebezpiecznie

Może cię zainteresować też: Czy aniołowie spadają z nieba? To nagranie nie pozostawia złudzeń

Pisaliśmy również o: Gwiazda programu TVN nie ma za co żyć. Fani mają jej dość