Najstarszy syn prezenterki telewizyjnej do tej pory nie miał zbytniego parcia na szkło. Raczej unikał fleszów i stronił od udziału w życiu publicznym. Tylko od czasu do czasu pojawiał się na zdjęciach publikowanych przez sławną rodzicielkę. Wszystko wskazuje jednak na to, że nastolatek postanowił to zmienić.

Internetowe życie syna Rozenek

Od czasu pojawienia się czternastolatka w sieci, internauci nie kryją szoku. Fotografie, które publikuje Stanisław wzbudzają mnóstwo emocji wśród odbiorców. Syn prezenterki nie kryje się ze swoim zainteresowaniem sztuką, a szczególnie fotografią, co można doskonale zauważyć na jego instagramowym profilu.

Zdjęcie z Instagrama Stanisława
Zdjęcie z Instagrama Stanisława

Zdjęcie z Instagrama Stanisława
Zdjęcie z Instagrama Stanisława

Nastolatek nie ogranicza się jednak tylko do własnego konta. Jest także poniekąd prywatnym fotografem własnej mamy! To właśnie on jest autorem wielu zdjęć, które pojawiały się na profilu Rozenek. Sama prezenterka przyznała, że jej syn ma ogromny talent do uwieczniania chwil aparatem - potrafi robić fotki, które momentalnie przyciągają uwagę fanów. Pomaga też członkom rodziny w tym, by jak najlepiej na nich wyjść.

Rozenek z najmłodszym synem, Henrykiem (Instagram)
Rozenek z najmłodszym synem, Henrykiem (Instagram)

Jego starania nie przeszły bez echa, internauci są zachwyceni twórczością młodego chłopca. Być może Stanisław będzie na tyle zachęcony pozytywnym odzewem, że za jakiś czas zabłyśnie jako profesjonalny fotograf?

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Popularna blogerka usłyszała, że zostało jej siedem miesięcy życia. Jak zareagowała

ZOBACZ TAKŻE: Trwają spekulacje w kwestii wprowadzenia całkiem nowego podatku. Polacy nie kryją ogromnego zaskoczenia i niezadowolenia w tej sprawie

WCZORAJ PISALIŚMY O TYM: Anioł na niebie. Nad morzem zarejestrowano wyjątkowe zjawisko naturalne