Trzy lata później nastąpiło ich głośne rozstanie. Jaki był jego powód?

Kulisy miłości Wojewódzkiego i Muchy

Krążą pogłoski, że para nie była tak dobrze dobrana pod względem swojej wizji na przyszłe życie – ponoć Wojewódzki nie miał nawet zamiaru zakładać z aktorką rodziny, podczas gdy ona szukała w partnerze oparcia. Juror niestety nie widział się w roli jej towarzysza życia.

Kuba Wojewódzki z Anną Muchą
Kuba Wojewódzki z Anną Muchą

Czy prawdziwym powodem rozstania tak naprawdę były dzieci?

Mucha nie kryje się ze swoimi dziećmi – 8-letnią Stefanią i 5-letnim Teodorem. Czy to one mogły doprowadzić do jej zerwania z Wojewódzkim? Według Instagrama gwiazdora tak. Ostatnio w ramach promocji projektu Sztuka łączenia pochwalił się on zdjęciem wspólnym z byłą dziewczyną oraz Andrzejem Grabowskim.

Pod postem celebryty natychmiast powstało mnóstwo komentarzy internautów. Jeden z nich stwierdził: "Nie wiem, jak mogłeś odpuścić sobie taką piękną kobietę, jak Ania, spójrz, jak pięknie razem wyglądacie". Juror nie pozostawił tego bez odpowiedzi: „Jej dzieci mnie nie polubiły” – czytamy.

Niestety trudno stwierdzić, czy jest to tylko jedna z wielu prowokacji Wojewódzkiego, czy może jednak tkwi w tym ziarenko prawdy.

Wojewódzki, Mucha i Grabowski (Instagram)
Wojewódzki, Mucha i Grabowski (Instagram)

Anna Mucha z dziećmi i psem (Instagram)
Anna Mucha z dziećmi i psem (Instagram)

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: Mężczyzna znalazł na ławce porzucone dziecko. Cud wydarzył się 10 lat później

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: Koronawirus w sanatorium. Zarażony jeden z kuracjuszy

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: Krzysztof Penderecki dalej nie doczekał się pożegnania. To już 5 miesięcy od odejścia