Jak podaje portal "Lelum", bezdomny mężczyzna miał przy sobie niewielką sumę. Był głodny i wszedł do pierwszej restauracji, jaką spotkał po drodze i poprosił o coś do jedzenia za kwotę, jaką miał przy sobie. Takiej reakcji pracownika nikt się nie spodziewał.

Bezdomny mężczyzna miał jedynie niewielką kwotę

Bezdomny mężczyzna wszedł do lokalu znanej sieci fast food w czasie wieczornej zmiany. Podszedł do lady i poprosił pracownika o posiłek, który zmieścił by się w kwocie jaką miał. Pracownik zareagował od razu. Poprosił, żeby mężczyzna usiadł przy stoliku i zaczekał chwilę.

Po chwili przyniósł do stolika mężczyzny syty posiłek, za który zapłacił własną kartą. Bezdomny mężczyzna nie krył zdziwienia i wdzięczności za odruch serca pracującego w restauracji człowieka. Całe zajście obserwowała jedna z klientek, która zauważyła, co pracownik zrobił da potrzebującego.

Pixabay

Poruszające świadectwo

Klientka postanowiła napisać do biura firmy i zdać relację z dostrzeżonej sytuacji. Pochwaliła młodego pracownika ze niezwykle empatyczne podejście do potrzebującego człowieka. Przed tym jednak, wychodząc z lokalu zostawiła kelnerowi spory napiwek.

O zachowaniu pracownika restauracji szybko zrobiło się głośno, po tym, jak jego historię opisano na facebookowej stronie "Love What Matters". Widzimy na nim zdjęcie kasjera z napiwkiem i opisem tego, co zrobił dla bezdomnego. Internauci nie kryli podziwu i wyrazów uznania dla chłopaka. Podobnie jak jego mama:

"Jestem dumna z bycia jego matką. Wychowałam mężczyznę o tak wielkim sercu" - wyznała.

"Proud mom moment! Matthew worked this evening and a homeless gentlemen walked in the restaurant with .50 cents and...

Posted by Love What Matters on Saturday, June 18, 2016

Co sądzicie o zachowaniu chłopaka?

To też może cię zainteresować: Bezdomny mężczyzna znalazł czek na 10 tysięcy dolarów. Tego, co stało się później z pewnością się nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Młoda Para w centrum wielkiego skandalu. Do prawdziwej afery doszło w Warszawie. Co się stało

O tym się mówi: Stęskniona za mężem Anna Lewandowska daje upust swoim uczuciom do niego na Instagramie. Pokazała też Klarę i Laurę. Bardzo wzruszający post