Uran to planeta zmian i oryginalności, symbolizująca niespodzianki, rewolucje, odnowienia, nagłe wydarzenia i możliwości. Od 11 sierpnia planeta zatrzymała się i weszła w fazę ruchu wstecznego.

Baran

W Baranie wsteczny Uran wywoła gwałtowne wahania nastroju. Przedstawiciele marki będą chcieli zmienić wygląd. Jesienią i w pierwszej połowie zimy prawdopodobne są poważne problemy z pracą, a także utrata motywacji.

Byk

Byk w okresie wstecznego Urana powinien lepiej odrabiać lekcje, dbać o zdrowie, pracę i mniej skupić się na finansach. Astrologowie zauważają, że retro Uran może przynieść Bykowi wiele problemów prawnych.

Bliźniaki

Uran zwiększy potrzebę komunikacji Bliźniąt, ale jednocześnie zmniejszy pragnienie wiedzy. W tym okresie będziesz miał wiele okazji na spotkanie miłych ludzi na swojej drodze.

Rak

Dla niego to świetny czas na planowanie przyszłości. W przeciwnym razie może się zdarzyć znacznie częściej niż zwykle. Retrograde Uran przyniesie Rakowi problemy finansowe: lepiej wystrzegać się dużych przejęć.

Lew

Retrograde Uranus sprowokuje Lwów do lekkomyślnych działań. Aby uniknąć problemów, słuchaj opinii bliskich.

Panna

Panna, Retrograde Uranus przyniesie sukces w działaniach twórczych, ale przyniesie sporo problemów zdrowotnych.

Waga

Waga od 15 sierpnia do 11 stycznia powinna zwracać większą uwagę na to, co mówią inni. Jest możliwe, że ludzie będą mniej skłonni mówić prawdę. Podczas gdy Uran jest retrogradacją, Waga powinna opiekować się bliskimi. Okres jest idealny do wspólnych romansów, ślubów, wyznań miłosnych.

Skorpion

Uran wsteczny rzadko szkodzi Skorpionom i tym razem sytuacja również będzie całkiem korzystna. Retro-Uran pomoże ludziom tego Znaku znaleźć cel w życiu, znaleźć nowe cele i wyznaczyć nowe cele. Będzie bardzo pozytywnie przez sześć miesięcy.

Strzelec

Uran w stanie odwróconym może sprawić, że Strzelec będzie bardziej melancholijny. W 2020 roku wsteczny charakter planety wpłynie negatywnie na zdolność Strzelca do pokonywania mentalnych i psychologicznych barier w życiu. Ponadto na początku 2020 roku lepiej być ostrożniejszym podczas długich podróży.

Koziorożec

Koziorożce w okresie wstecznego Urana mogą zmienić ideologię, światopogląd. Koziorożce będą w stanie odnieść sukces w wielu sprawach i aspektach życia. Aby częściej towarzyszyło im szczęście, powinni wystrzegać się zazdrości, złości i zawiści. W relacjach z bliskimi będziesz potrzebować więcej hojności i otwartości.

Wodnik

Uran w stanie odwróconym pomoże Wodnikowi poprawić jego zdolności intelektualne. To będzie dobry czas na twórczą pracę i wiedzę. Od 15 sierpnia do 11 stycznia Wodnik będzie miał zmniejszoną ochotę na stereotypowe myślenie, będzie chęć ponownego przemyślenia swojego życia.

Ryby

Retrograde Uranus sprawi, że Ryby będą bardziej optymistyczne. Jednak w ciągu tych sześciu miesięcy mogą pojawić się nowi wrogowie. Pod koniec 2020 roku Ryby mogą doświadczyć przypływu negatywności. Warto walczyć z negatywnymi emocjami.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatich dniach: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o zmianach jakie czekają nas za kilka dni. Co się zmieni

O tym się mówi w Polsce: Niepokojące zjawiska atmosferyczne mogą pojawić się lada chwila. Gdzie będzie najgorzej? IMiGW wydał alerty I i II stopnia

O tym się mówi na świecie: Bill Gates na temat szczepienia na koronawirusa. Czy wprowadzenie go będzie oznaczało koniec pandemii